2733
2734
عنوان

بارداری و دل‌پیچه و دل درد

64 بازدید | 8 پست

سلام 

دوستان من الان هفته های اول بارداری هستم از وقتی که متوجه شدم باردارم همش دل درد و دل پیچه دارم هی می گیره هی وای می کنه کسی اینجوری بوده ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم بعد تا کی اینجوری بودین ؟؟

الان که هفته ی نه هستم هرازگاهی باز درد دارم ولی شیاف استفاده میکنم

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟

عزیزم منم اینطور بودم دکتر برام هیوسین تجویز کرد ...ده تا هم شیاف داد برای جلوگیری از سقط

یه زن مبارزم برای رسیدن به اهدافم🥰🙂وزن اولیه م : ۱۱۸ وزن الانم: ۸۹ و الان ۸۶  قد: ۱۷۷  اگه راهنمایی و کمکی تو مسیر تناسب اندام داشتید خواستید حتما ازم بپرسید . مسیر کاهش وزنم تنها کم کردن وزن نبود بلکه اون منو به یه لایف استایل سالم و کلی درس خوب رسوند و گاهی فکر میکنم اضافه وزنم نعمتی بود که من به یه زن آگاه تبدیل کنه😇💪یادتون باشه اگه میخواین قدرتمند بشید آگاه تر باید بشید و مطالعه کنید و تغییر از خودتون شروع کنید تا فرزندانی و نسلی آگاه و قوی بار بیاریم یه مادر قوی و دانا فرزندانی موفق بار میاره پس بیا از خودمون شروع کنیم حتی در حد ۵ دقیقه مطالعه روزانه😊😊
2740
اوایل شما شیاف استفاده می کردین؟ می گن تا قلب بچه تشکیل نشه شیاف نمی دن آره درسته ؟؟

من چهارهفتم بودکه رفتم دکتر گفتم درد زیرشکم و کمردرد دارم بهم شیاف داد بعدتا الانم استفاده میکنم .نمیدونم شاید نظردکترا متفاوت باشه 

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟