2737
2734
عنوان

بارداری وجنسیت

118 بازدید | 12 پست

سلام یه سوال داشتم ،درهفته ۱۱ با استفاده از دستگاه سونو معمولی ،فقط بدلیل باز بودن پای بچه ،میشه گفت پسره،من از دکتر پرسیدم این سوال خندید و انکار جوابش اره بود؟ددسته میگن دختر بچه خودشو جمع می کنه ،لطفا اگر کسی تجربه ای داره بیان کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خیلی زوده واسه تشخیص جنسیت احتمال بند ناف مابین پاهای جنین هم هست من تو آنومالی هجده هفتگی هم دکتر ج ...

قرار هفته بعد برم ،دکتر طهماسب پور ،تو رو خدا دعا کنید بگه دختر ،من دو تا پسر دارم خیلی ممتظر دختر هستم 

قرار هفته بعد برم ،دکتر طهماسب پور ،تو رو خدا دعا کنید بگه دختر ،من دو تا پسر دارم خیلی ممتظر دختر ه ...

☹☹😔😔

عزیزم

انشاالله دختره

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم
قرار هفته بعد برم ،دکتر طهماسب پور ،تو رو خدا دعا کنید بگه دختر ،من دو تا پسر دارم خیلی ممتظر دختر ه ...

الهی عزیزم زنده باشن پسرات امیدوارم بخواست دلت برسی و یه ناز دختر خدا بهت هدیه داده باشه من پارسال شرایط شمارو داشتم با این تفاوت که من دوتا نازنین دختر داشتم سومیو پسر میخواستم البته من نه هفتگی سلفری جنسی بهم گفته بود پسر ان تی گفت پسر احتمالا ولی آنومالی گفت دختر