2733
2739
الان اونایی ک گفتن اره رو اصلاتوجه نمیکنه درعوض اونایی گفتن نه ریپلای میزنه😒

نمیدونم تاپیک زدنش چیه دیگه😒😒🙁

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلان ربطی نداره مهم تفاهم و درک کردن و اینجور چیزا ست 

اصلادرست نیس خیلی ازرفتارا اقتضای سن افراده یه مرد ۲۵ساله ازنظرفکری ورفتاری بایه مرد ۴۰ساله خیلی متفاوته

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2728
به نظر من به حرف دیگران اهمیت نده اگر با هم دوستین و خودت با این موضوع مشکل نداری و طرز فکرتون به هم ...

با افزایش سن تناسب فکریشون هم به هم میخوره.

طرف ۵۴ ساله زنش ۴۰ ساله.

این کجا و آن کجا

خیلیه  ما ده سال ونیم تفاوت سنی داریم ،درسته همسرم رفتارش پختست اما خیلی جاها درک نمیکنم همو ، ...

دقیقا !!

با این همه اختلاف سنی درک طرفین از همدیگه بشدت میاد پائین و بروز مشکلات مختلف رو در پی داره....

مهندسه عمرانه منم تودفترش مشغولم خونه وماشین داره اشنامونم هست

اگه خیلی خیلی وضعش عالیه آره ازدواج کن، اما اگه ازی دفترای الکیا ست که نه کیسای بهتر میاد

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خیلیه  ما ده سال ونیم تفاوت سنی داریم ،درسته همسرم رفتارش پختست اما خیلی جاها درک نمیکنم همو ، ...

اره خیلی طرز فکر و عقیده فرق داره 

مثلا الان یه دختر دهه هشتاد با یه پسر دهه ۶۰ یا ۷۰ خیییلی تفاوت هست .از لحاظ عقیده و ...

😑
2738
با هم تو ی تاپیکی خیلی چت کردیم  که در مورد شخصیت بود  سینا مهراد و اینا 😁

عه یادم اومد😁😂

خوبی شما؟😁

از حالا تا همیشه من دلم سمت توئه                                واسه مهربونیات دلم طرفدار توئه                                       به خودت قسم که عشقی                                   

خب ۱۴ کم نیست

بهترینش همون ۳_۴ ساله

حساب کن خودت

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706