2737
2734
یا شوهرتون زیادی مهربون نباشه و جدی باشه مثل خودشون برخورد کنه یا جدا بشع هرچه زودتر و شماهم پشت شوه ...

دوست دارم جدا بشه واقعااا

ولی چیزی بلد نیست اخه

مجبوره اونجا کار کنهه🥺

واقعا درموندم خیلی اشتباه کردم گفتم جای بابام کار کنه🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب کجا کار کنه؟؟؟ کار نیست الان واقعا پشیمونم ک گفتم بیاد پیش بابام🥺

بهتره یه شغل دیگ پیدا کنه چون همیشه همینطور باهاش رفتار میکنن پدذت همسرا رو محتاج خودش میدونه و شاید حتی بعدا سر کوفت بزنه 

یه نصیحت که من الا 6ساله متاهلم 

هیچ وقت هیچ وقت بد خانوادتو پیش شوهرت نگو نقطه ضعفا رو نگو به هیچ وجه آخرش دودش تو چش تو میره از من گفتن بود زندگی همه چی داره

فک نکن تااخر عمر شوهرت همین میمونه

2742
خب بهش بگم جوگیر نشو؟؟؟ هنوز ۱سالو نیمه عقدیم چی بگم والا سر مسائل خیلی بیهوده بابام برا من داغ می ...

خودتم بهش احترام بزار ارزش قائل شو

اگه نمیتونن کارشونو از هم جدا کنن باید شاهد بدتر از اینام باشی

بهتره یه شغل دیگ پیدا کنه چون همیشه همینطور باهاش رفتار میکنن پدذت همسرا رو محتاج خودش میدونه و شاید ...

اخلاق بابام خیلی خوب هستا نمیدونم چرا اینجوری میکنه واقعااا

کجا بفرستمش اخهه😔

خسته شدم ازین بحثای همیشگییی

یه نصیحت که من الا 6ساله متاهلم  هیچ وقت هیچ وقت بد خانوادتو پیش شوهرت نگو نقطه ضعفا رو نگو به ...

الان بنظرن من گفتم بد خونوادمو پیش شوهرم میگم؟؟؟؟

میگم خونوادم تحویلش نمیگیرن

یا بابام اونروز ب من میگ شوهرت مگ ادم نیست بهش گفتم فلان کارو کنهه هعیییی

دوست دارم جدا بشه واقعااا ولی چیزی بلد نیست اخه مجبوره اونجا کار کنهه🥺 واقعا درموندم خیلی اشتباه ...

با مادرت حرف بزن ب پدرتون گوشزد کنه 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
2740
مامانمم همچین طرف بابامه همیشه نمیگه بهش

چی میگع مثلن؟ خودتو صحبت کنین بهتره کسی چیزی نمیگه شوهرتون رو اذیت میکنن حرف بارش میکنن 

شغل مردم من جان دادن است            جان دادن در جاده های ناهموار.          جان دادن در ته دره ها.    جان دادن در هوتک ها.    جان دادن در شکم تمساح ها.    جان دادن درمیان دود گازوئیل ها.     جان دادن در میان انبوهی از رگبار گلوله ها.     شغل مردم من جان دادن است 🙃
جان؟؟؟ خودم ب بابام بگم؟؟؟

اره 

وقتی پدرتون ب همسرتون حرفی میزنن شما پشت همسرتون دربیایین نزارین کسی بی احترامی کنه بهش  

وقتی دیدین داداشتون ب همسرتون سلام نمیده بهش گوشزد کنین محکم ک بزرگترع سلام بدع 

محکم باش ب این باور رسیدم با مهربونی کسی جدیت نمیگیره محکم جواب بدع برخورد کن