2733
2734
عنوان

هوس ازدواج به سرم زده

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 56 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

😐😂یکی رو میشناسم ۱۴سالگی عقد کرد  یعنی بخون ۹۹این ماه طلاق گرفت  😐😂من در کنارش هیچم

اونا کودک همسرن و اسیبشو به وقتش میبینن شما درستو بخون به ی جایی برس بهترینا میان برات

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
2728
الان مسئله ی شوهر حل شده؟! کسی وجود خارجی داره؟!

خیر 

مشکل اینه من جایی نمیرم 

همش لای کتابام و درسامم 

😐😂رلم ندارم چون از این کار بدم میاد 

فقط دلم میخواد 

یڪ نفر ماندھ از این قوم کھ بر می‌گردد !
2740

حق داری خیلی وقته عروسی نرفتیم هعی

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

به خاطر جشن و لباس عروس بخوای ازدواج کنی خوشبخت نمیشی دخترم.اینا ظاهر ازدواجه!باطنش پر از مشکل و مسئولیته

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
به خاطر جشن و لباس عروس بخوای ازدواج کنی خوشبخت نمیشی دخترم.اینا ظاهر ازدواجه!باطنش پر از مشکل و مسئ ...

فقط تیکه دخترمش😂😂😂😂😂

به خاطر دلایلی به زودی لغو کاربری میزنم🙂ولی به محض اینکه لغو کاربری زدم دوباره عضو میشم😁دوستتون دارم🙂❤
2706