2733
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 244 پست
🙁عکسو نتونستم خوب بگیرم

حرصم دراومد خواستم باهات دعوا کنم 

بخدا پاهات پرانتزی نیست خودتو از لباس های زیلا محروم نکن

پای من شبیه مال اسیه 

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
انقدر حساس نباش هیچکس کامل نیست.من قوس کمر شدید دارم میگن کمردردای شدید میاره😃چشمام ضعیفه عینک میزن ...

خدایا تو ک خلق کردی حداقل با کیفیت میافریدی خودمو میگم🤣

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا تو ک خلق کردی حداقل با کیفیت میافریدی خودمو میگم🤣

😂😂هیچکس کامل نیست خیالت تخت تنها نیستی

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

چرا زودتر نرفتی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2728

سلام میشه از پاهاتون عکس بدین بیینم نمیتونم تشخیص بدم ماله خودم صافه یانه

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭
حرصم دراومد خواستم باهات دعوا کنم  بخدا پاهات پرانتزی نیست خودتو از لباس های زیلا محروم نکن پ ...

حالا من انقدر با پاهام مشکلی ندارم نمیدونم تو چرا میخوای خودتو تخریب کنی منم مثال میزنی اگ پاهات مثل منه ک اونقدرام معلوم نیستا هیچ کی تاحالا بهم نگفته پاهام عیب و ایرادی داره شلوار لی تنگ و شلوار چسبم میپوشم حتی دوستامم بهم نگفتن تاحالا بعدم من ۷ تا دوست صمیمی دارم ۴ تاشون اینطوری مثل منن حالا تو توی کل جامعه بگیر چقدر میشه.خیلیا همینطورین

من فقط دکتر اسم عمل اورد یکم ترسیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
سلام میشه از پاهاتون عکس بدین بیینم نمیتونم تشخیص بدم ماله خودم صافه یانه

صفحه ۵

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
چرا زودتر نرفتی 

بابام پزشکه بهش میگفتم پاهام اینطوری میگفت ن خوبه الکی گیر میدی.یه دکتر غددم رفتم گفت نرماله

ولی رفتم ارتوپد ترسوند منو

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من حس میکنم یکی از پاهام یکم کجه مامانم میگع بخاطر لاغریه اما خیلی نگرانشم

بهتریناتفاق زندگیم 👈۱۳۹۸/۳/۵👉🏻♥️👩🏼‍🤝‍👨🏻به زودیی👰🏼🤵🏻 برای رسیدن به آزروم یه صلوات میفرستی؟🥺🌼🌸میشه لطفا دعاکنی مشکلمون حل بشه یه صلواتم کافیه🥺😭
باشه مرسی گلی

شوهرت معذرت خواهی کرد؟ حالا میخوای چیکار کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حس میکنم یکی از پاهام یکم کجه مامانم میگع بخاطر لاغریه اما خیلی نگرانشم

چند سالته اگ تو سن رشدی ک برو دکتر اگرم نیستی ک ورزش کن راه دیگ ای نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 بابام پزشکه بهش میگفتم پاهام اینطوری میگفت ن خوبه الکی گیر میدی.یه دکتر غددم رفتم گفت نرماله ...

واقعا بعضی دکترها آدم واقعا میترسونن وقتی پاهاتو جفت میکنی از هم بازه یا جفت میشه

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
واقعا بعضی دکترها آدم واقعا میترسونن وقتی پاهاتو جفت میکنی از هم بازه یا جفت میشه

وقتی پاهامو جفت میکنم سه سانت فاصله میفته حدودا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706