2733
2739
عنوان

حاملگی مولار لطفا کمک کنین

288 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من تا 7 هفته همه چی طبیعی بود و بچه ضربان داشت برای غربالگری هفته 13 رفتم گفتن بچه رشدش متوقف شده و قلبش نمیزنه و تشخیص مولار دادن و بچع رو سقط کردن و فرداش عمل برای کورتاژ ک جفتو در بیارن چون میگفتن چسبیده خیلی ضربه روحی بدی خوردم و همش ترس اینو دارم نتونم باردار شم کیا بااین شرایط باز باردار شدن توروخدا بیاین و جواب بدین خیلی نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اشنای خانوادگی ما اینطور بود 

بعد از چند بار سقط 

بچه دار شد

مسعود من❤ تمام من! بزرگترین آرزوی تک تک ثانیه ها ولحظه هام... از خدای مهربون میخوام (نفسات رو) (دستات رو) (صدات رو) (تپش قلبت رو) آخ عشق من😍برسه روزی که من و تو،ما بشیم! برسه روزی که اسمت حک بشه توی شناسنامه ام و من ملکه ذهنت بشم و تو شاه قلبمممممم💞

خواهرشوهرم مثل شما بود تا هشت هفته همه چیش خوب بود اما واسه غربالگری که رفت گفتن چند هفته است جنین رشدش متوقف شده و قلب نداره و کورتاژ کردن

خداروشکر الان بارداره و تا الان که مشکلی نداشته

تو تکه ای از من نیستی تو تمام منی  
2740

من سر دخترم ك باردار بودم اولين سونو گفت ك مولار هست ولي بعده چن وقت از بين رفت خودش انگار

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

میدونم شرایط سختیه به هر حال جیگر گوشتون بوده درک میکنم 

اگه یه مدت ناراحت و نگران بودی طبیعیه اما نباید تداوم داشته باشه سعی کن روحیتو قوی کنی آهنگ شاد گوش کن با همسرت برو بیرون باهاش حرف بزن احساستو بهش بگو حتما اونم ناراحته منتها ممکنه بروز نده 

اما درباره اینکه دوباره باردار بشی 

بله چرا نشه 🤔

حتما میتونی باردار بشی اما قبلا ۳الی ۴ماه استراحت به خودت بده بدنت  دوباره تقویت بشه بعد زیر نظر ماما یا پزشکتون اقدام کنید

میدونم شرایط سختیه به هر حال جیگر گوشتون بوده درک میکنم  اگه یه مدت ناراحت و نگران بودی طبیعیه ...

مرسی عزیزم حرفاتون خیلی ارومم کرد انشالا ک واس هیچکس اتفاق نیوفته چون خیلی سخته