2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگر تحرکش زیاده و متابولیسمش بالاست نه ایرادی نداره اگه نه که یه تخم مرغ کامل بده چون پروتیینشم نیازه. بچه دو ساله هیچی نمیخوره جز دو تا زرده که رشد مغزیش هم ضعیف میشه استخوانش از سنش عقب میمونه. .حتما شیر میدی بهش اره؟

روانشناسی کودک
اگر تحرکش زیاده و متابولیسمش بالاست نه ایرادی نداره اگه نه که یه تخم مرغ کامل بده چون پروتیینشم نیاز ...

خیلی پر تحرکه 

نه اینکه چیزی نخوره ولی کلا صبحانه رو خوب میخوره بقیه شو کم میخوره

خیلی پر تحرکه  نه اینکه چیزی نخوره ولی کلا صبحانه رو خوب میخوره بقیه شو کم میخوره

من دخترم دو سال و هفت ماهشه اونم صبونه خوب میخوره ناهارم بد نیست اما شام خیلی خیلی کم چون عصرش هی با میوه خودشو سیر میکنه یا کمپوت خانگی میپزم و کرپ میوه خیلی دوست داره. 

روانشناسی کودک
مفید که هست ولی مزششش😂

آره دیگه پسر منم تا تخم مرغ میاوردم جلوش هیکل خودش و منو با استفراغ یکی میکرد. الان تازه یه ساله شده زرده میریزم تو حریره اش. سفیده رو هنوز جرات نکردم

آره دیگه پسر منم تا تخم مرغ میاوردم جلوش هیکل خودش و منو با استفراغ یکی میکرد. الان تازه یه ساله شده ...

منم از سفیده متنفر بودم و هستم شاید بشه یکوچولو قایمکی با زرده ها قاطی کنی