2733
2734
عنوان

عینکی ها میاین لطفا

263 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من تازه عینک گرفتم ی چشمم 1.5هست و چشم دیگه ام 5/.

حالا اون چشمم.که شمارش بالاتره اوکی اما چشم دیگه ام موقعی عینک میزنم درد میگیره و سطح زمین بالا میبینم باهاش.الان دوروزه.البته مدام نمیزنم

به نظرتون اوکی میشه یا برم دوباره دکتر؟برم پیش همون اپتومتریست؟یا عینک سازی؟

همتا اسم خـودمه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت میشه ولی بهت توصیه میکنم جاهایی که لازمه عینک بزن همیشه نزن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
2731
عادت میشه ولی بهت توصیه میکنم جاهایی که لازمه عینک بزن همیشه نزن

واقعا؟من فکر مردم مدام بزنم.برای تی وی یا رانندگی خیلی نیاز دارم دور درست نمیبینم

همتا اسم خـودمه♥
2738
مرسی گلم.دردش چی طبیعیه؟

اره منم چند روز پیش عوض کردم چشمم درد میگرفت حالت تهوع داشتم زمین بالا پایین میشد دوست داشتم عینکو بگیر پرت کنم الان عادت کردم

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙃دخترم تموم دنیای منه👶❤❤❤
اگه هذیت میکنه باید واسه هردوتا چشم.باشه اگه یکی باشه شاید نمره عینکت اشتباه شده از من میشنوی برو پی ...

مرسی گلم اخه این چشمم که اذیته کلا نیم هست اون یکی یک و نیم و اوکیه.به نظرتون اشتباه شماره چشممو گفته؟

همتا اسم خـودمه♥
واقعا؟من فکر مردم مدام بزنم.برای تی وی یا رانندگی خیلی نیاز دارم دور درست نمیبینم

نه من ۱۲ساله عینک میزنم اشتباه کردم شماره چشمم کم بود ولی خودمو عادت دادم الانم میتونم بدون عینک ولی عادت شده برام تازه فرم چشمام عوض شده گود شدن همه مژه هام ریختن وبعد کم حجم شدن

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
اره منم چند روز پیش عوض کردم چشمم درد میگرفت حالت تهوع داشتم زمین بالا پایین میشد دوست داشتم عینکو ب ...

اره افرین حالت تهوع هم داشتم واقعا برش داشتم راحت شدم

همتا اسم خـودمه♥
2706