2737
2734
عنوان

فرش رو چه جوری بندازم

| مشاهده متن کامل بحث + 4655 بازدید | 74 پست
اسی نهایتش دوتا فرش مبلا نباید رو فرش باشن فاصله مبل تا فرش پانزده سانت از هر طرف خالی باشه فضا رو ب ...

دوتا ۶رو پس بدم اون قسمت خالی میمونه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه میخوای سرامیک معلوم نباشه که خوبه 

من خودم خونم رو موکت کردم و دوتا ۱۲ انداختم وسط

البته عیدا اینطوریه😆😆😆

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
وای فرشی ک من دو سش دارم😍 مشخصاتشومیگی

مدل تافته کرم نسکافه ای.برند اسپادانا

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
اگه میخوای سرامیک معلوم نباشه که خوبه  من خودم خونم رو موکت کردم و دوتا ۱۲ انداختم وسط ...

منم قبلا موکت بود دوتا ۹متری وسط از موکت خسته شدم گفتم کلا فرش کنم

کاش موکت نمینداختی خیلی شیکتر بود. با موکت به شدت مخالفم

اخه من ته خونم موزاییکه😔

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
هیچ وسیله ای نباید رو فرش قرار بگیره. سالنم ۳۰ متره فقط یه فرش ۱۲ انداختم. سرامیک معلوبشه که خیلی قش ...

دوتا بچه دارم از بس اسباب بازی میندازه رو سرامیک تو این هفته که خالی بود یکیشو شکسته

2706