2410
2553
عنوان

فرش رو چه جوری بندازم

4530 بازدید | 74 پست

بچه ها من دو تا ۱۲ و دو تا ۶متری گرفتم انداختم تو سالن الان به نطرم زشت شده .به نظرتون دوتا ۶رو پس بدم ولی یه فرش کناره بجاش بگیرم ولی خب یخورده از سرامیک بیرون میفته که قشنگتره یخورده هم از پایین خالی میشه که میگم کناره بگیرم .

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

ب طرف خوابش بنداز

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نطرتون همین دوتا ۶خوبه یا پس بدم 

پذیراییت چند متره 

دلشکسته  ک باشی...ساده ترین حرف ها اشکت را در می اورند...دلشکستگی پیچیده نیست...یک دل،یک آسمان،یک بغض از آرزو های ترک خورده                                                         ...به  همین سادگی...                    دلشکستگی هایم را زیر دوش حمام میبرم...    بغض هایم را زیر شر شر آب داغ میترکانم...                       تا همه فکر کنند                          قرمزی چشمانم از دم کردن حمام است...                دلشکستگی درد دارد معنا ندار 
2456
2714
6 متریا رو بنداز وسط دورشم مبل باشه کامل پر نکن خونه رو

مبل دورشه مسیر رفت وامدم خالی میشه پادرد میگیرم  با سرامیک بچه کوچیک هم دارم از پوشک گرفتمش با سرامیک اونم جیشش زیاد میشه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706