2737
2734
عنوان

نامزدم میگه حقوقمون کلا بدم به تو

1109 بازدید | 68 پست

نامزدم ( دوستیم ولی خانواده ها در جریانن خواستگاری اومدن ولی فعلا قبول نکردیم)

امروز خرج ها و مقدار حقوقشون برام رو کاغد نوشت فرستاد برام 

گفت من خیلی ولخرجم اصلا نمیتونم پول نگه دارم نیاز به یه مدیریت خوب میخام تا عادت کنم به درست پول خرج کردن 

مثلا قسط هاشو بدهی هاشو اینارو میده خونه و ماشین داره ها ولی پولی ک اضافه میاد از حقوقش رو نگه نمیداره تا سره ماه سه روزه خرج می‌کنه

بعد تا آخر ماه بی پول میمونه 

گفت حقوقم رو میدم بهت کامل 

مدیریت کارنامه با تو برنامه براشون نصب کن 

روزانه بهم تو جیبی بده قسطامو بده شهریه هامو بده 

قبول کنم؟

بهش گفتم اگرم اوکی شد نباید کسی بفهمه  گفت نه برا چی باید به کسی بگم 

به نظرتون داستانی پیش میاد؟ مدیریت کنم یا بذارم به ولخرجی ادامه بده

نمیدونم لایک کن نظرارو بخونم

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه که

البته اگه فک میکنی از پسش برمیای

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

حتما قبول کن 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

من اینکارو کردم اخر دور از جون شما به غلط کردن افتادم 

همش میگم ای کاش پا رو پا میذاشتم و نمیدونستم از کجا پول میاد و به کجا میره 

پیر شدم یعنی

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738

همسر منم ب شدت ولخرج بود کامل مدیریت یادش دادم 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

اره خیلی خوبه از اول زندگی با برنامه برو جلو، اینجوری هیچ وقت کم نمیارین تو زندگی

احترام گذاشتیم، فکر کردن نمی فهمیم...توجه کردیم، خیال کردن گدای محبتیم...وای به حال این مردم...نه محبت سرشان می شود نه توجه‌..کنار این مردم شاد نمی شوی..فقط تنهایی را بیشتر حس میکنی...
2706