2733
2734
عنوان

بیاین عکس کراشای بچگیتون رو بزارید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 46625 بازدید | 1155 پست
من کراش بچگیم فریزر  سریال بسوی جنوب بود. اونی که کت قرمز تنش بود پلیس کانادا بودش خداییش خوشگل ...

اسم سریالش شمال شصت نبود؟

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهشا نخندین....یکیش واکی بایاشی،تو فوتبالیستا...یکیش الکس خواننده😑😶مرحوم روح الله داداشی🙁حمید عسکری....سلطان کراش بودم😂😆

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
2731
2740
آره تنها کسیه ک روش کراش زدم تو سن 10سالگی سال 2002همون موقع ک جام جهانی تو کره بود

من از بین بازیکنا رونالدینیو🤐🤐🤐🤐

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         
2706