2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوووو خیلی خوبه که برو حال کن 

تنهایی نمیتونم برم که
خودم از صب سرکارم تا ساعت 2 دیگه میام خونه شوهرم ساعت چار میره سرکار تا نصف شب..همش توخونه تنهام دیگه دارم دق میکنم تنهایی هم عادت ندارم بیرون برم

بعضی وقتا تازه میفهمی هیچ کسی نداری

اره هی😢

ولی من دارم به هیچ کسی نمیزنگم

یجوری این دلم میخوادتت که اصلا خوشبحالت:> گاهی با بخشیدن دوباره یه آدم یه خودمون لطف نمی‌کنیم،فقط یه بار دیگه خودمونُ حیف میکنیم✨لبخند روی لبای من بخاطر وجود‌‌گرم‌ توعه
2731
خدایی داری و نمیزنگی

اره بابا 

فقط کی حوصله داره فک بزنه😅

یجوری این دلم میخوادتت که اصلا خوشبحالت:> گاهی با بخشیدن دوباره یه آدم یه خودمون لطف نمی‌کنیم،فقط یه بار دیگه خودمونُ حیف میکنیم✨لبخند روی لبای من بخاطر وجود‌‌گرم‌ توعه
2738

من مادرم پیشم نیست خواهر و برادر ندارم  یه دوست صمیمی داشتم از ایران رفت  بقیه هم فقط هستن. شوهرم الان پسرم و برده دم در تا دوچرخه بازی کنه با شوهر همسایه و پسرش منم که همش خونه 

اگه نری سر کار بدتر میشی تو خونه آدم کپک میزنه

🤣🤣من ۴ روزه نرفتم

تو کدوم شهری چند سالته.. 

تهران ۲۲ سالم.. تو چند سالته از کودوم شهری

2706