2737
2739
عنوان

هزینه دندون جلو رو پر کنیم

78 بازدید | 7 پست

چقد میشه 

کسی میدونه 

چند جای دندون جلوم سیاهه میخوام برم پر کنم 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

هر دونون شاید حدود یک میلیون بخواد

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی هم گرون میشه 

خدا کنه عصب کشی دیگه نخواد 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2731

یعنی من دو تا دندونه ولی سه یا چهار تا نقطه سیاه روشون هست دو ملیون میشه؟  

پر کردن ۱۵۰

برا دندون جلو موادش سفیده گرون تره فکر کنم

یعنی من دو تا دندونه ولی سه یا چهار تا نقطه سیاه روشون هست دو ملیون میشه؟    

خوب اول برو دندان پزشکی ببین چقدر میگیره چون هزینه ها فرق میکنن اما من مامانم پارسال دندون شو پر کرد حدود ۱ میلیون هزینه برد

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺
2738