2733
2739

من د. تا سقط داشتم بعد آزمایش فهمیدم مشکل انعقادی دارم بعد دکتر آمپولوبهم داد

بهم امپول آنوکساپارین دادین و آسپرین و شیاف پروژسترون و فولیک اسید ۵

الان توی هفته پنجمم از دیروز امپولو شروع کردم ک از شبش دلدردای خیلی شدید عین پریود اومد سراغم لکه بینی نداشتم شیاف گذاشتم امروز صب باز کمی دلدرد اومد سراغم شیافمم کردم هر دوازده ساعت 

امروز دیدم یه لک خیلیییی کمرنگ صورتی ک ترشحاتی ک طبیعی داریم رنگ صورتی گرفته بعدش رفت ولی دلدردو کمر درد دارم فکر میکردم با یه آمپول همه مشکلاتم حل میشه خیلی ناراحتم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 چیکار کنم

عزيزم منم از همون اول زدم دقيقا هفته پنجم خونريزي در حد دو برابر پريود داشتم با حال پريشون رفتم سونو گفتن قلب داره😍😍آمپول رو ادامه دادن آمپول پروژسترون اضافه شد و شياف و اينكه آسپرين قطع كردن حتما از دكتر مشورت بگير ولي اينو بدون خونريزي و لك چيزي نيس بسپر به خدا انشاالله بارداري راحتي داشته باشي و به وقتش زايمان كني

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عزيزم منم از همون اول زدم دقيقا هفته پنجم خونريزي در حد دو برابر پريود داشتم با حال پريشون رفتم سونو ...

توکل به خدا  خدا نی نی تو حفظ کنه ب حق علی خوشحالم کردی

2738
توکل به خدا  خدا نی نی تو حفظ کنه ب حق علی خوشحالم کردی

من تا هفته هفت از شدت خونريزي نميتونستم تكون بخورم ١٤ هفته هم به رضايت خودم سركلاژ شدم هر روز يبار سوره يس و حجرات بخون خيلي خوبه دركت ميكنم ولي توصيه ميكنم از صميم قلب ايمان داشته باش 

برات آيت الكرسي ميخونم🌺

من تا هفته هفت از شدت خونريزي نميتونستم تكون بخورم ١٤ هفته هم به رضايت خودم سركلاژ شدم هر روز يبار س ...

ایمان دارم خیلی آیه الکرسی می خونم اینا رو الان شروع میکنم ب خوندن