2733
2734

انقدر که از خانمتون گله میکنید یا از قهر خانوماتون ناله میکنید بیاید این ۷ ویژگی رو بخونید مخصوصا اونایی که مجرد هستن و قصد ازدواج دارم حتما به این نکات توجه کنن و نرن یه خانم دیگه رو بدبخت کنن با رفتارای بدشون

الان بهتون میگم چون تیکه تیکه کپی کردم

حس ششم یه نعمت خدادادیه که خدا به من منت گذاشته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۱. به او توجه کنید: زنان بیشتر از مردان به توجه و دیده شدن و تحسین نیاز دارند، زیبایی و تغییرات ظاهری مثبت او را به زبان بیاورید.

2. از او مشورت بگیرید: خود محور نباشید و تصمیمات مهم زندگی را با آن ها درمیان بگذارید. آن ها به همان میزان که شما حق دارید برای زندگی مشترکتان تصمیم بگیرید این حق را دارند که نظر بدهند و به نظرات آن ها توجه شود.

3.به دقت به او گوش کنید: به احساسات و درد و دل هایشان گوش کنید و هنر گوش دادن را یاد بگیرید.

2738

۴. ابراز علاقه کنید: زنان به شدت از ابراز محبت و احساسات شما استقبال می کنند، به او توجه کنید و برای او وقت بگذارد

اقایون اینجااکثرشون بیکاروعلافن 😉🙌

قابل توجه بعضیا😂😉

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

۵. با او حرف بزنید: زنان در طول روز بیشتر از مردان نیاز به گفتگو دارند.

6. پشتیبان و تکیه گاه او باشید: احساس داشتن حامی برای زنان بسیار ارزشمند و لذتبخش است.

7. نیاز به استقلال و آزادی: زنان در عین حال که نیاز به تکیه گاه دارند، تمایل دارند در تصمیم گیری های شخصی خود حق انتخاب داشته باشند و از سوی مردان کنترل نشوند

من نیازی ندارم. الان دیگه 20 ساله نیستم که هیچ چی ندونم. الان میتونم به بهترین وجه ممکن با یه زن زند ...

اصلا ربطی نداره آقا هست ۴۰ سالشه تازه ازدواج کرده هنوز بلد نیست با خانومش چطور رفتار کنه

۵. با او حرف بزنید: زنان در طول روز بیشتر از مردان نیاز به گفتگو دارند. 6. پشتیبان و تکیه گاه او با ...

6 مود اول رو کاملا میدونم و بلدم. مورد هفتم هم باید بگم تو خانواده ای بودم که حرف اخر رو مرد میزد و اینطور بار اومدم ولی دیکتاتور نیستم. اینقدر میتونم طرفم رو تحت تاثیر بزارم که مورد هفتم رو توی بیشتر موارد به خودم بسپاره. یه وقتایی هم اون ممکنه راه بهتری به فکرش برسه

اقایون اینجااکثرشون بیکاروعلافن 😉🙌 قابل توجه بعضیا😂😉

قشنگ نیست این حرف

الان یکی بیاد بگه خانومای اینجا همه بیکار و علافن خوشمون میاد؟؟!!🤐

نصفه شبِ سابق هستم🤫😅                              بگذار برایت کسی باشم که فریاد می‌زند هیچ‌کس نیست🌾                                                                                              قبل از ریپلای کردن مطمئن شو از  منطق و شعور  بهره بردی ؛