2737
2734
عنوان

یعنی کسی نبوده پای بچه اش در اثر اسهال سوخته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین کاری ک میگم بکن زود خوب میشه  پلانتاژل بگیر با آب جوش حل کن بده بهش بخوره  برای سوخ ...

پلانتاژل چیه؟ از کجا باید بگیرم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
یه قطره هم هست داروخانه داره پنج قطره باید بخوره روزی دوبار اونم عالیه اسهال پسرم بند شد

همین پدیلاکت هست دکتر داده ۵ قطره فعلا یکبار دادم هیچ تاثیر نداشته هز ۱۲ ساعت باید بخوره

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2731
شیرخشکم تا وقتی اسهاله قطع کن

شیر خشکیه غدا نمیخوره پ چی بخوره

2738
خداییش استفاده کرری بارهنگ رو یا شنیدید

استفاده کردیم گلم الانم توخونه داریم الان عکس میگیرم میفرستم 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
پونه ریختم توی پاست بدم بخوره  میدونم پونه خوبه  یعنی جوشونده اش خوبه؟

یه ق نعنا ی ق پونه یه لیوان آب بزار و گاز بجوشه به اندازه ته استکانی شد بده نوش جان کنه ، کرم زینک آردن یبار دکتر برای بچه من نوشت 

رفتی عطاری حتما بهش بگو واسه بچه ۱۸ماهه میخوای وطریقه ومقدارمصرف هم بپرس ماکه نتیجه دیدیم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

2706