2733
2734
عنوان

بچه ها کسی تجربه ترک اعتیاد داره

| مشاهده متن کامل بحث + 130259 بازدید | 379 پست

عزیزم وقتت رو هدر نده. معتادها ترک نمیکنن. بدنشون دیگه نشئه نمیشه، یه مدت میزارن کنار، تا بهشون فاز بده. اه اه این روند ترک ، برای اطرافیان چقدر کثافت باره. یواش بیدار نشن، وا غذا کم نمک نشه، طرف میره دستشویی ۱ ساعت ری دنش طول میکشه،،،، فقط برای اینکه چند وقت بعد دوباره شروع کنه و بهش فاز بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیره

حتما بره کمپ 

ترک تو خونه خیلی خیلی اراده میخواد تازه برگشت هم داره

اما اونجا مشاور دارن همش همراهشونن تو کلاس شرکت میکنن بهتره 

تو خونه ترک کنه اگه شوهرته خودت داغون میشی

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2728
چی مصرف میکنه؟

شیره 

الان روزسوم ترکه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
من در مورد اعتیاد اطلاعاتم بالاست  هرسوالی دارید در خدمتم

میشه درخواستمو قبول کنید ممنون

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2740
شیره  الان روزسوم ترکه

قرص بی 2 مصرف کنه زیر نظر کلینیک. کمی خماری میکشه و بعد بع اون عادت میکنه. باید زیر نظر کلینیک کم و ترک کنه قرص رو. اگر باعث تپش قلب یا تنگی نفسش شد میتونه شربی متادون بخوره. روزی مثلا 100 قطره در 4 نوبت

بگید چی مصرف میکنه ؟؟و مدت و مقدار مصرفش چقدره ؟؟؟واینکه تیپ شخصیتیش چطوره ، ادمه مقاوم و با اراده ای هست ؟؟؟

در مقابل درد تحملش چقدره؟؟؟

خودش خواسته ترک کنه، یعنی به این باور رسیده که باید ترک کنه؟؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم
نه واسه کسی .اگ میتونی راهنمایی کنی ممنون میشم

کلینیک ترک اعتیاد زیر نظر پزشک بدون درد و خماری اونجا نوع مواد و دوز رو میپرسن بسته به اون دارو میدن و کم کم دوز دارو رو هم کم میکنن تا ترک کامل اعتیاد رو که نمیشه بدون دارو ترک کرد احتمال ایست قلبی زیاده