2737
2734
من ربات نیستم رو علامت بزن بعد برو بعدی احتمالا ازت شماره میخواد شماره رو وارد کن بعد یه کد ارسال م ...

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای من که اصلا زمان هم نزده اعصابم داره خورد میشه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738

قسمت من ربات نیستم رو بزن به یک نفرم بگو فالوت کنه و تو دایرکت بهت پیام بده درست میشه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
گفته بعد ی مدت امتحان کن  فالور فیک زدی؟

نه ،یکدفعه ۵۰۰ نفر و آنفالو کردم ،بعد یه صفحه میاد که پسوورد و عوض کن عوض میکنم بازم نمیشه نه پست نه لایک اصلا عکس هیچی تو صفحه نیست عکسا رو دادم ببین

برای من که اصلا زمان هم نزده اعصابم داره خورد میشه

عیییییییییی الان یادم اومدددددد

من پیج 30 کا داشتم یه نفر هکش کرد یهو اینجوری شده بود صبر کن چن روز به هیچکسم نگو اصلا رمز یا ایمیلتو نگو 

واس منو پروندن

عیییییییییی الان یادم اومدددددد من پیج 30 کا داشتم یه نفر هکش کرد یهو اینجوری شده بود صبر کن چن روز ...

نه هک نشدم مطمئنم خودم ،آنفالو کردم تعداد بالا این طوری شد،تا فردا میمونم بعد میبرم یه جا نشون میدم

جدی؟وای کاش درس شه

عاره من که پیج جدید با ایمیل میزنم همین پیام میاد به خواهرم میگم فالوم کن و بهم دایرکت پیام  بده  بعد دوباره که وارد میشم پیجم باز میشه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706