2737
2734
عنوان

بیاید گپ بزنیم🤪😛 ورود همه آزاده😛

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 247 پست
😂😂زهرماااار مسخره

اسم بابات اصغره😐

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
خجالت نمیکشی تاپیک سمی رو تنها تنها میخونی

مناسب سنت نبود😜😜😜

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم بابات اصغره😐

😂😂 پر ابهته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
عليكه سلام

شیموووو سلااام 😃😃😃💜💜💜

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
دروغ میگی 😲😲😲😲 مگه مثلا به شخصیت مقدسی توهین کردی 😐😂 یه چیزی خواستم بگم گفتم الان تعلیق میشم ...

بخدا عکس گلشیفته رو گذاشت گفت نظر بدین خوشگله یا زشت منم گفتم زشت  ،بعد همشون ریختن سرم چرا زشتهگفتم خب نظر من اینه خب چیکارکنم گفتن نه این الگوی ماستو فلان توزشت میبینی چن تا توهین کردن بهم منم گفتم منم هر.... رو الگو نمیدونم ادم عاقل نمیاد هرکسیو الگو قراربده الگو من حضرت زهراست ن چنین شخصیتی 

بخاطر توهینشون منم اینطور گفتم بعد گزارش زدن نی نیار محترم لطف کردن فقط بنده رو تعلیق زدن

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
از بس بیشعوره😒😂 @نیکی0    

😐😐😐😐😐😐

مناسب سنت نبود😜😜😜

آهااااا پس بگوووو 

راجع ب اتل متل توتوله بوده

مناسب زیر ۱۵😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
😐😐😐😐😐😐

2738
😂😂 پر ابهته

اصغر يعنى كوچولو😐

ابهتش سره منو بخوره

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
علیک سلام 😂خو من عادت دارم همه رو میلایکم مث الان

آب جوش ریخت رو دستم😭😂

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
بخدا عکس گلشیفته رو گذاشت گفت نظر بدین خوشگله یا زشت منم گفتم زشت  ،بعد همشون ریختن سرم چرا زشت ...

متاسفم واسه دختری که الگوش یه......

دمت گرم جوابت عالی بوده عزیزم،❤

اتفاقا اون چیزی که میخوام بهت بگم راجع به همین لطفشون هست.😊

شیموووو سلااام 😃😃😃💜💜💜

سلام نيكو گلى🌻

چ خبر؟😄

متاسفم واسه دختری که الگوش یه...... دمت گرم جوابت عالی بوده عزیزم،❤ اتفاقا اون چیزی که میخوام بهت ...

قربونت💖

اونور بالا نمیاد هروقت اومد بگو میام میخـونم 🙃

2706