2737
2734
عنوان

حال بد تو هفته 32

636 بازدید | 18 پست

تو رو خدا برام دعا کنین. خیلی حالم بده. روزام نمیگذره. از صب ک بیدار میشم فقط صبونه رو درست میکنم برای شوهرم اون ک میره سر کار تا شب ک بیاد همش حالم بده. میخابم حالت تهوع میگیرم. میشینم همش خمارم. بدنم سسته. وای هیچ وقت ب این بدی نبودم. الانم ک گفتن مایع امینوتک یکی از قلات کم شده. اصن سر دو راهی موندم نمیدونم زایمانم کی میشه. این بچه ها چی میشن. وزن میگیرن نمیگیرن.اشتها هم ندارم زیاد چیزی بخورم. بیمارستانمم میلاده اصن ازش نا امیدم. گفتن هفته ای ی بار باید بیای چکاپ شی. ب جون کندن خودمو میرسونم بیمارستان تو اون شلوغی میشینم تا نوبتم شه. با حال بد تو گرما. ب خدا دارم میمیرم دیگه. گفتن تا 36 هفته زایمان میکنی.هم دلم نمیخواد اینا زود ب دنیا بیان همم دیگه خسته شدم از حالم. چ کار کنم. حتی نفس هم ب زور میتونم بکشم. همش سرفه م میگیره

از یه جایی به بعد دیگه نمیخوای چیزی درست شه فقط میخوای تموم شه

حال غذا درست کردنم دیگه ندارم. حال کتاب خوندن ندارم. حال نقاشی کردن ندارم. فقط میشینم ی جا ب شکمم نگاه میکنم گاهی وقتا گریه میکنم. بعضی وقتا حالت تهوع دارم بعدش یهو گشنه م میشه ضعف شدید میکنم. نمیدونم چ غلطی کنم دیگه. دلم برای شوهرمم میسوزه. خسته از سر کار میاد ب غرای من گوش میده و حال نزار منو میبینه. حس میکنم ی کم دیگه طول بکشه شوهرمم افسرده میشه. ولی واقعا در توانم نیست. همین الان دلم درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حال غذا درست کردنم دیگه ندارم. حال کتاب خوندن ندارم. حال نقاشی کردن ندارم. فقط میشینم ی جا ب شکمم نگ ...

درک میکنم واقعا شرایط سختیه ولی اینهمه استرس و فکروخیال چیه عزیزم ک ب خودت میدی؟اگ بچه برات مهمه باید حداقل از استرست کم کنی ک آسیب نبینه

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
درک میکنم واقعا شرایط سختیه ولی اینهمه استرس و فکروخیال چیه عزیزم ک ب خودت میدی؟اگ بچه برات مهمه بای ...

همش ب بعد زایمان فک میکنم ک این دوتا کم وزنن و تو دستگاهن و خودمم از درد و بدحالی افتادم گوشه بیمارستان. دیگه تحمل ندارم😭

وای خدا کمکت کنه تحمل کن تا ۳۶ هفته چاره نداری  خداروشکر من اینجور نیستم 😥

برام دعا کن😓خداروشکر ک حالت خوبه. من واقعا هیچ وقت تو زندگیم ب این بدی نبودم

2738
بله

بسلامتی 

تحمل عزیزم ب عشق بچه هات 

ب روزای خوبی ک در انتظارت هست فک کن انرژی منفی نده ب خودت میدونم خیلی سخته اما خب مادر شدن این سختی هارم داره؛واسه همین سختیاس ک میگن بهشت زیر پای مادره

همش ب بعد زایمان فک میکنم ک این دوتا کم وزنن و تو دستگاهن و خودمم از درد و بدحالی افتادم گوشه بیمارس ...

عزیزم برای اون روزایی ک هنوز نیومده و نمیدونی چی میشه،الکی ب خودت استرس نده،فقط از خدا خیروسلامتی بخواه برای سه تاتون،خودتونو بسپرین ب دستای مهربونه خدا،خدا امانت داره خوبیه نگران نباش

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
بسلامتی  تحمل عزیزم ب عشق بچه هات  ب روزای خوبی ک در انتظارت هست فک کن انرژی منفی نده ب ...

تازه هفته 32 ام. در بهترین حالت 4 هفته دیگه مونده. ایننن همه صبر کردم. تو کل این 8 ماه ک حالم بد بود جدا. این ماه اخر دیگه جونم ب لبم رسیده. اصن روزا مورچه ای میگذره. 

همش ب بعد زایمان فک میکنم ک این دوتا کم وزنن و تو دستگاهن و خودمم از درد و بدحالی افتادم گوشه بیمارس ...

وای یا خدا

چرا انقد بد بینی...انشالله ک حالت خوب میشه چرا باید ی گوشه بی افتی ؟سختش روز اولته ی خورده خوش بین باش پاشو ب خودت برس؛از الان ب اون روزا فک کنی داغون میشی خب بیچاره اون بچه ها چ گناهی کردن ک باید انقد استرس رو تحمل کن 

وای یا خدا چرا انقد بد بینی...انشالله ک حالت خوب میشه چرا باید ی گوشه بی افتی ؟سختش روز اولته ی خور ...

اخه همش اتفاقای بد میفته. الان این اخری ک بهم گفتن مایع امینوتیکت کم شده دیگه تیر اخر بود. من میگم الان حالم انقد بده حالا اگه درد بخیه هامم اضافه بشه چی میشه. 

2706