2733
2734
عنوان

بنظر شما سرویس پلاستیک لیمون بهتره یا هوم کت با عکس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5248 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی گرون شده☹️

من جدا جدا هرچیزی رو لازم داشتم رفتم گرفتم آخه تو سرویس بعضیاش برام کاربردی نبودن... ولی پولش باسرویس یکی دراومد بااینکه من خیلی کمتر برداشته بودم  

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
2728

سرویس کامل رو تازگی گرفتن ۶ میلیون😕 البته نمیدونم کامله یانه گفتن

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
2740
چیا خریدین تیکه ای🙂

دقیق یادم نیست ولی ما ۵ تا لگن گرفتیم ،آبکش،پارچ،جا شیری،سبد مسافرتی ،جارو۲،جاقاشقی ۲ متفاوت هست . چتکه ،چهارپایع،سرویس دستشویی و حمام،جانونی . چندتا چیز دیگه که یادم نمیاد ‌ ‌ میخایی برم باز کنم ببینم دم دست ان

من یک فمینیست هستم، کمک خواستین درخدمتم 💞💕
قطعا لیمون جهاز من برای سال ۹۴ اون موقعه لیمون اسم برندش صنعت سازان بود ، کیفیت جنس و رنگش عالیه

اره واقعا جنسش عالیه پنج سالم ضمانت داره ولی اون پونصد تومن بیش‌تر زورم میاد بدم🙄

اخه دیگه تیکه تیکه نمیخرم. تو جهاز ما رسمه سرویس پلاستیک 😑

دیکه هرجور صلاح میدونی‌ میدونم ک عرف هم مهمه. ولی من شخصا واقعا جهازم رو طبق نظر خودم خریدم. نه عرف و انتظار بقیع. البتع ما رسم‌جهاز دیدن نداریم. 

ببین این سرویس ها خیلی زیادین. تازه هنه هم‌جلو چشم نیستن ک لزوما ست باشن. و باعث میشه کیفیت اتفاقا پایین بیاد. مثلا وقتی ظرف حبوبات شیشه ای طرح دار و زیلا هست. چرا تو پلاستیک؟ یا وقتی ست های زیبای ادویه و چای و قند و شکر و... هست، چرا باز پلاستیک؟ یا وقتی جا اسکاجی و جامایعی سرامیک و زیلا هست، چرا پلاستیکی؟ من  رنگها  رو ست کردم. نه جنس و مارک رو. (برقی نمیگما. این وسایل رو میگم) 

تازه چبزی ک تو کابینته مهمه قشنگ باشه. نه ست. انقد ظرف فریز خوشگل تک هست ک نگو. 

یا وقتی چارپایه تاشو با کیعیت هم رنگ کاشی حمام هست، اخه چرا این چارپایه ها؟

اصلا چرا حموم باید با اشمزخونه ست شه؟ 

ممکنه حموم ابی باشه و اشپزخونه صورتی!

یا اون ظرفای برنج گنده ک تا دو نفر ادم بخواید مصرف کنید، ماه ها طول میکشه. وقتی میشه برنج کلی رو توی انبار در حای خنک و دور از چشم و دور از دم دست نگه داشت و فقط در حد نیاز برنج دم دست داشت، چرا این ظرف بزرگ؟ ک تو گرمای اشپزخونه و با این درب های غیر محکم امکان حشره انداختن داره. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
واقعا لیمون گرونه لعنتی🙁یه بطری لیمون پنجاه شصت تومن😑

ببین اگه بیشتر چیزای سرویسشو استفاده میکنی سرویس بخر من جدا جدا خریدم خیلیاشم حذف کردم ولی همون پول سرویس دادم😐

ڪه ڪِردار مانَد زِ ما یادِگار🙃🌱
2706