2737
2739
عنوان

بنظر شما سرویس پلاستیک لیمون بهتره یا هوم کت با عکس؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5247 بازدید | 66 پست
نمیدونم گیج شدم 🙁

من اینارو خریدم عزیزم میوه و سبزی و هر چی رو ک شستی قشنگ زیرش لگن داره شما اگه آبکش فلزی بخری باید زیرش سینی بزاری ک آبش نچکه رو کابینتت این دیگه خودش لگن داره

من اینارو خریدم عزیزم میوه و سبزی و هر چی رو ک شستی قشنگ زیرش لگن داره شما اگه آبکش فلزی بخری باید ز ...

نه ابکش های فلزی ک با لگن فلزی فیت میشن، هستن.. من دارم. دقیقا ابکش میوفته در لگن

از نظر بهداشتی هم فلز بهتره برای مواد خوراکی. پلاستیک هم‌کم دوام تره و هم درجه بهداشتش کمتره. خط و خش بیشتر هم نشون میده و کهنه میشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا راس میگین منم دو دل شدم. 

شاید باورت نشه من تیکه تیکه ههمممممممه چی گرفتم از جارو خاک اندازش یه عااااالمه ظرف غذا جای سوزن نخ ست سرویس بهداشتی اصلا خیییلی چیزا یادم نیست الان بعد چون تیکه تیکه گرفتم اینقدر درومد مامانم باورش نمی شد گفت چقدر خوب که سرویس نگرفتیم حرف تورو گوش دادیم...

بدبختی منم اینه خیلی حساسم رو ست کردن. نمکدونم باید با سرویس قند و شکرم ست باشه. 

من  برای حبوبات اورانوس گرفتم 

برای ادویه پاسماوری 

برای سایر  مواد هم بانکه 

منتها سعی کردم  رنگ مدنظرم تو همه شون باشه

2728
دیکه هرجور صلاح میدونی‌ میدونم ک عرف هم مهمه. ولی من شخصا واقعا جهازم رو طبق نظر خودم خریدم. نه عرف ...

سلام خوبین من میخام واسع جهیزیه بخرم خب بنظرتون سرویس پلاستیکی رو بخرم یا چیزای بهتری جایگزینش هست بجاش برم سراغ اونا