2737
2739
عنوان

شام موندم چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 33 پست
جالبه برام بعضیاتون راجب چی غذا گذاشتنم تاپیک میزنید.اونی بزار ک هردوتون دوست دارین

نیدونم خو اگ میدونستم تاپیک نمیزدم فک میکنم برنج واس شب سنگینه

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺
خب این غذا ها واسه شب سنگینه که😓 غذای سبک درست کن مثل یتیمچه..کوکو..کتلت..انواع املت..

اوووف اونارو نمیخوره

برا‌منتظرا دعا کنید🥲انشالله بزودی تیکر بارداری سالم نصب میکنم و بغلش میگیرم😍انشالله  بزودی مامان میشم🤌😍 ننه بیا که از الان دلم قنج میره واست مادر به فدات🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب این غذا ها واسه شب سنگینه که😓 غذای سبک درست کن مثل یتیمچه..کوکو..کتلت..انواع املت..

خواهر به مرد خونه ناهار آب‌دوغ خیار بدی شام هم املت بدی   سر ساعت ۶ صبح برگه اظهار نامه طلاق میاد دم در خونه

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
حالا ی چی ک شوهرت دوس داره بزار ناهار هم آبدوغ دادی بهش ی موقع دادش در نیاد ک شام چرا ماکارونی گذاشت ...

الان پیام دادم مث ک ب پیتزا ماکارونی راضیع😂😂

پیتزا یا پیراشکی رو درست کن  من همین الان ماهی مزه دار کردم گذاشتم یخچال تا برای شام شام سرخ ک ...

سلام بر مرضی  زیبا .

منم نوشابه میارم میام 🚶

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
جالبه برام بعضیاتون راجب چی غذا گذاشتنم تاپیک میزنید.اونی بزار ک هردوتون دوست دارین

این خوبه ادم 4 تا چیز ممکنه یاد بگیره...ولی بعضی تاپیکا😮

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
خواهر به مرد خونه ناهار آب‌دوغ خیار بدی شام هم املت بدی   سر ساعت ۶ صبح برگه اظهار نامه طل ...

🤣🤣🤣🤣🤣 مجردم تجربه این چیزارو ندارم 

و رویاهایم جهانی است که شادی را به من بر می گرداند...💞
خواهر به مرد خونه ناهار آب‌دوغ خیار بدی شام هم املت بدی   سر ساعت ۶ صبح برگه اظهار نامه طل ...

😂😂واقعا

2706