2733
2734
عنوان

طول سرویکس ۲۸ در ماه هشتم بارداری😭

4063 بازدید | 50 پست

تازه رفتم تو ۸ ماه دیروز سونو دادم طول سرویکسم ۲۸ بود دکترم گفت پساری نذار این یک ماه و استراحت مطلق باش اتفاقی نمیفته میترسم خدای نکرده زایمان زودرس داشته باشم😭 کسی تجربه مشابه داشته؟واقعا استراحت تاثیر داره؟

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توانومالی ۳۰بودم دکتر چیزی نگفت  توکه اخراشی بابا

دکترم گفت اتفاقی نمیفته ولی به خاطر اینکه بچه تو این ماه وزن میگیره نگرانم چون خیلیم درد دارم

دخترم تو قشنگ ترین اتفاق امسال منی😍😘🥰🤩 دوست عزیزاگه داری امضامو میخونی لطفا برا سلامتی دخترکم یه حمد مهمونم میکنی 🙏😊
2731
بله استراحت خیلی مهمه. حیفه بخاطر یکماه پساری بزاری

دکترمم نظرش همینه خودم چون بچه تو این ماه وزن میگیره میترسم خدای نکرده مشکلی پیش بیاد

نه بابا استراحت بکن هیچی نمیشه یه ماهت مونده تو انومالی من 33 بودم زندگی عادیمو دارم

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  

تو بچه اولم هم 11 هفته 28 بودم سرکلاژ شدم بموقع بچم بدنیا اومد

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
دکترم گفت اتفاقی نمیفته ولی به خاطر اینکه بچه تو این ماه وزن میگیره نگرانم چون خیلیم درد دارم

سوزن ریه بچه بزن   و نشاسته واب  منم اینجور بودم طول سیروسکسم بیست نه بود  شیافت میزدم  

2738
دکترمم نظرش همینه خودم چون بچه تو این ماه وزن میگیره میترسم خدای نکرده مشکلی پیش بیاد

نه ان شاء الله هیچی نمیشه. کار سنگین نکن بیشتر استراحت کن سرپا وانسا

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

نه بابا استراحت بکن هیچی نمیشه یه ماهت مونده تو انومالی من 33 بودم زندگی عادیمو دارم

انشالله دعا کن برا خودم و نینیم 

تو هم مواظب باش منم تو آنومالی ۳۲ بود الان انقد کم شده بیشتر استراحت کن که طول سرویکست کمتر نشه 

نه ان شاء الله هیچی نمیشه. کار سنگین نکن بیشتر استراحت کن سرپا وانسا

انشالله ممنون عزیزم 🙏

سوزن ریه بچه بزن   و نشاسته واب  منم اینجور بودم طول سیروسکسم بیست نه بود  شیافت ...

باید به دکترم بگم برام بنویسه ممنونم🙏

انشالله دعا کن برا خودم و نینیم  تو هم مواظب باش منم تو آنومالی ۳۲ بود الان انقد کم شده بیشتر ...

گلم هیچی نمیشه دکترا میترسونن نترس الان من تو 34 هفتم اگه خدا بخواد 4 هفته دیگه سزارین میشم

2706