2737
2739

خانما کیا بخاطر سقط مکرر انوکساپارین میزنین ایا اثری داره من الان هفت هفته ام داروهام انوکساپارین و اسپرین و فولیک اسید و شیاف هست جرات نمیکنم برم سونو سه تا سقط داشتم همیشه تو هشت هفته میرم سونو میبینم رشدش تو شش هفته مونده علایم خاصی هم ندارم فقط دردای پریودی دارم گاهی اوقات

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍

من میزنم ولی بخاطر مرده زایی تو هفته های بالا و اینکه خون تو جفت لخته میشه و جفت خونرسانی نمیکنه.قبلا زدی؟نگران نباش دیگه امثال ما باید توکل کنیم به خدا

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میزنم ولی بخاطر مرده زایی تو هفته های بالا و اینکه خون تو جفت لخته میشه و جفت خونرسانی نمیکنه.قبل ...

نه عزیزم اولین باره میزنم اون یارداریام نزدم فقط یبار اسپرین خوردم بازم سقط شد

خدایا هزار بار شکرت که دخترمو سالم بهم دادی ازت ممنونم میدونم هر چقدر شکرت کنم کمه باوجود سه تا سقط بمن یه فرشته ناز دادی خدایا شکرت شکرت شکرت 🤲💫😍
2728
شیافاتو استفاده کن استراحت کن انشالله اینبار مشکلت تکرار نمیشه.دعا کن مشکل منم تکرار نشه😔

انشالله عزیزم شما چنتا سقط داشتی گلم چند هفته بودن

من یه مرده زایی تو ۳۵ هفته داشتم دومی ام آسپرین و هپارین داشتم ولی بازم تکرار شده لخته شدن خون بچه رو ۳۳ هفته دراوردن خداروشکر یکی دارم الان اینیکی ناخواسته بود خدا کنه حداقل به ۳۶ هفته برسم

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
من یه مرده زایی تو ۳۵ هفته داشتم دومی ام آسپرین و هپارین داشتم ولی بازم تکرار شده لخته شدن خون بچه ر ...

انشالله عزیزم خدا بزرگه