2737
2734
عنوان

کامپوزیت دندان خوبه؟

277 بازدید | 30 پست

سلام دوستان

من دندون هام سالمه اما دوست دارم خوش فرم تر باشن مخصوصا برای دندون های جلو

کسی کامپوزیت دندان انجام داده؟

کنده نمیشه؟ سرطان زا نیست؟به دندون ها آسیب نمی زنه؟

راضی هستید؟

من میخام برم برا کامپوزیت 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام برم برا کامپوزیت 

واحدی چند 🤔 چند تا واحد 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2731

دوست عزیزم برو بلیچینگ کن کامپوزیت ونیر تهاجمیه

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا

من باشم اینکارو نمی کنم نگهداری می خواد . دیگه دندان خودت نیست 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
دوست عزیزم برو بلیچینگ کن کامپوزیت ونیر تهاجمیه

بلیچینگ چی هست

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
2738
واحدی چند 🤔 چند تا واحد 

واحدی ۸۰۰

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
لمینت بهتر کامپوزیت هستحدود نیم میلی دندان تراشیده میشه و روکش قرار میگیره شکستی ممکنه داشته باشه و ...

من داداشم دندونپزشکه لمینت از کامپوزیتم تهاجمی تره

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
لمینت بهتر کامپوزیت هستحدود نیم میلی دندان تراشیده میشه و روکش قرار میگیره شکستی ممکنه داشته باشه و ...

نه من کامپوزیت زدم واحدی ۱۲۰۰

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
بلیچینگ چی هست

دندون خودته اما یه مواد عین خمیر میکشن رو دندون بعد پاک میکنن ۴۰ دقیقه طول میکشه ولی دندونات به سفیدی کامپوزیت میشه ولی دندون خودت هست ارزون ترم میوفته

من داداشم دندونپزشکه لمینت از کامپوزیتم تهاجمی تره

از داداشت بپرس ببین از روکامپوزیت میشه بیلجینگ کرد؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
2706