2733
2739

😔😔😔😔همه چیز به دام مونده

همههه چیز 

از مادی تا معنوی

ذره ای من تامین نشدم

مادی حتی در حد یه کفش دلخواه

معنوی مثل یک نوازش مادرم

جواب ندادن و نتونستنم از دفاع کردن از خودم که تا دهن باز میکردم منو میبستن به حرفای رکیک و حمله بهم که بی حیایی، خرابی ولویی

😔😔😔

همه چی به دلم مونده الانم همش خودخوری میکنم که چرا جواب ندادم اما اگه جداب میدادم هربار خوت به پا میشد

همیشه اونا داد زدن حمله کردن خودشونو زدن به سلیطه گری همه این فشار های روانی داره که رو من خالی کردن و من الان پرم از خشم و داد

و الان از خودم ناراحتم که چرا جدابشونو ندادم چرا از خودم دفاع نکردم حتی اگه میزدنمم باید جداب میدادم همیشه ترسم از یه اتفاق خیلی بدتر بود😔😔😔

بنظرتون من کدومم قوی یا ضعیف

باید تحت هررشرایطی جواب میدادم؟ یا کار خوبی کردم سکوت کردم؟ 

دقیقا مثل من حسرت همههههههه چی تو دلم مونده ولی انقدر قوی شدم که اینا به چشمم نمیاد ولی به جاش دردای بدتری گرفتم:)

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
دقیقا مثل من حسرت همههههههه چی تو دلم مونده ولی انقدر قوی شدم که اینا به چشمم نمیاد ولی به جاش دردای ...

دورت بگرم 

چیشده

اره اینا ادمو قویتر میکته اما کم تحمل تر هم میکنه

من خیلی کم تحمل شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عین شمام استارتر درمقابل مشکلات قویتر شدم اما وجودم پر از حسرت و‌نداشته هاست و شبام کارم شده مرور ...

منم

دیدی بعضیا هطچی نمیذارن تو دلشون بمونه هنون لحظه با سلسطه گری حرفشونو میزنن

وقتی اینارو میبینم عصبی میشم که چرا من حرفامو نزدم

دورت بگرم  چیشده اره اینا ادمو قویتر میکته اما کم تحمل تر هم میکنه من خیلی کم تحمل شدم

عصیصممم

کلا مشکلات زندگی و خانوادگی و..

تحملم کم شده منم بزور داریم ادامه میدیم:(

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
عصیصممم کلا مشکلات زندگی و خانوادگی و.. تحملم کم شده منم بزور داریم ادامه میدیم:(

منممم همینم تو منی با من تو ام

دقیفا منم خیلی عصبیم دیگه تاب ندارم تحمل ندارم 

هرزگاهی تمام اون نا حقی هایی که در حقم کردن و من سکوت کردم میاد تو ذهنمو و فقط خود خوری و حرص و هصبانیت