2737
2739
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان دیگه نزدیک ۴۰ سال دارم واقعا هیچ امیدی به هیچی ندارم ولی هنوزم براش گریه میکنم نتونستم کنار ...

عزیز دلم چه شرایط'سختی داری  فقط باید باشوهرت مشورت کنی از ته دلم دعا میکنم خدا واست بهترین و پیش بیاره

2731

نه سقط نکن خدا قهرش میاد😭😭

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین

عزیزم اونایی که قلبشون بعد از مغز تشکیل میشه اگه بمونن نخبه میشن

این کارو نکن

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
اخه قلب که تا ۸ هفته وقت هست براش مگر اینکه خودت بخوای اینطوری فکر کنی و با ارامش سقطش کنی

منظورم این نیست که قلبش تشکیل نشده

منظورم اینه دکتر گفت قبل تشکیل قلب سقط کن

نکن

گرفتار عقوبتش میشی

سقط در پیشگاه خدا با قتل فرقی نداره

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
2740

خب اینجا نمیشه گفت چون همه میپرن بهت .و قضاوت میکنن و بجای خدا محاکمه میکنن ‌ ولی منم ۱۰روز پیش انجام دادم. همینطوری سومی بود . شرایطش رو نداشتم مراقبت هم کردم حتی قرص اورژانسی خوردم ولی گرفت دیگه .. که سقط کردم .  لطفا نگید وای چه کاری و فلان الان چی میشی و از این حرفا ... 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏

چرا خدا به اونای که بچه نمیخان بچه میده ولی اونایی که دلشون لک میزنه واسه مامان شدن نمیده😭

۲۰ابان بهترین روز زندگیم بی بی چکم مثبت شد باورم نمیشد گفتم دروغه روز بعدش دوباره بی بی چک خریدم اونم مثبت شد ۲۲ ابان رفتم ازمایش مثبت شد 😍😍😍از خوشحالی کلی گریه کردم  چون یه بار پسرمو از دست دادم افسرده شده بودم که خدا دوباره بهم نی نی داد میشه واسه سلامتیش یه صلوات بفرستی😘