2733
2739
عنوان

نمیتونم راجع به سقط تصمیم بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2951 بازدید | 237 پست
شما متخصصی😂😂😂 دکتر استارتر بهش گفته تا پایان هفته تصمیم بگیر اگه میخوای سقط کنی .  دا ...

اصلا تشکیل نشدن قلب جای تصمیمی نمیگذاره برای سقط!!! 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
نه عزیزم باردار نیستم تیکر بارداریمو از اون موقع برنداشتم  طبق تجربه ی اطرافیانم که این کارو ک ...

عزیزم انشالله بزودی جای خالیش برات پر میشه خدا مهربونه و بزرگه

امضای منو بخون

من یه سقط در ۱۹ هفته  ۳ روز داشتم با خطای دکترم و امنیوسنتز مسعود حقیقی که خدا ازش نگذره حلالش نمیکنم

الان خیلی سقطمه عمدی بمدازم بچه رو

چون من چن سال ازاون قضیه گذشت و هنوزم گریه می کنم

نمیتونم این رو نگه دارم و نمیتونم سقط کنم

خیلی حال بدی دارم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم  انشاله ولی من کلا با قانون میدونم اینجاهای مذهبی اصلا قبول ندارم ببخشید رک گفتم&n ...

خواهش میکنم عزیزم

البته قضیه سقط عمد با شرایط شما فرق داره گلم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
عزیزم انشالله بزودی جای خالیش برات پر میشه خدا مهربونه و بزرگه امضای منو بخون من یه سقط در ۱۹ هفته ...

یعنی بچه تون سالم بود ولی تو امینو نتیجه اشتباه دادن و شما سقط کردین؟؟؟

2728

من خودم دخترمو ۵ ماه بعد عروسیم باردار شدم ترم دومم بودم خیلی به سقط فکر کردم مامانم فهمید گفت این کارو کردی اسم منو نمیاری ....

واقعا هم شرایطمون سخت بود اول زندگی دانشجویی 🤦‍♀️

واقعا از جایی که تصور نمیکنی روزی میرسه شرایط استخدام شوهرم تو دوماه کاملا جور شد،مامانم همیشه میگه خودتونم از این بچه روزی میخورید 

دومی هم که اینجوری شد همش فکر کردم به خاطر ناشکری های اون موقع بوده ☹

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
یعنی بچه تون سالم بود ولی تو امینو نتیجه اشتباه دادن و شما سقط کردین؟؟؟

نه دکتر تعهد گرفت که امنیو اگه کیسه اب پاره بشه مسئول نیست

جای امنیو عفونت گرفت نمیدونم چی شد ۲۶ شهریور امنیو کردم ۲۷ خونریزی

تب ۴۰ درجه

و یک مهرپارگی کیسه اب

عزیزم انشالله بزودی جای خالیش برات پر میشه خدا مهربونه و بزرگه امضای منو بخون من یه سقط در ۱۹ هفته ...

دقیقا عزیزم 

چون اولش امضات و خوندم زیادی تو تاپیکت مشارکت کردم وگرنه تو این تاپیکاخیلی عرض اندام نمیکنم 😉

بازم تصمیم نهایی با خودته و نمیدونم چرا مطمئنم که دلت نمیاد 😍😘😘😘❤

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2738
نه دکتر تعهد گرفت که امنیو اگه کیسه اب پاره بشه مسئول نیست جای امنیو عفونت گرفت نمیدونم چی شد ۲۶ شه ...

ای وای من کاش آمینو نمیکردی سلفری انحام میدادی اخه منم سر پسرم بهم گفتن باید آمینو کنی چون ریسک داری ولی من زیر بار نرفتم دکترم گفت سلفری بده اگر خدای نکرده اونم ریسک داشتت دیگه باید حتما آمینو بدی چه روزهای بدی بود نتیجه سلفری م خوب بود خداروشکر-منم چون خیلی تحقیق کردم و فهمیدم امینو خیلی برای جنین ریسک داره-خبلی ناراحت شدم براتون خدا لعنت کنه این دکترای ناشی و بی مسوولیتو

استارتر جان! نگران نباش! اگر خدایی نکرده قلبش تشکیل نشده باشه، اصلا شرایط سختی نیست، راحت متخصص به ط ...

نه مشکل تشکیل قلبش نیست

دکتر گفت ساک حاملگی تشکیل شده 

برا قلب زوده هفته ۸ باید سونو رفت

من بخاطر شرایطم مجبورم به سقطم

واا بچه مشکل نداره

ای وای من کاش آمینو نمیکردی سلفری انحام میدادی اخه منم سر پسرم بهم گفتن باید آمینو کنی چون ریسک داری ...

اره دیگه شبی گذروندم در حدمرگ

۱۲ شب کیسه اب پاره شد بچه اینطوری افتاد رو تخت بیمارستان، تخت سقط 

بهدشجفت موند تا ۵ صبح دکترها زجری دادن به من تا جفت دفع بشه

دو شب بستری

۴۸ ساعت گریه و گریه

الان داغونم

هم تداعی خاطرات گذشته و هم درگیری دوباره با سقط اما عمدی

نه مشکل تشکیل قلبش نیست دکتر گفت ساک حاملگی تشکیل شده  برا قلب زوده هفته ۸ باید سونو رفت من ...

همه توی تاپیکت دارن میگن چون بچه ات قلبش تکیل نشده میخوای سقط کنی!!

شرایط اقتصادی بهانه خوبی نیست. بعدا عذاب وجدان واقعا اذیتت میکنه... 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
اره دیگه شبی گذروندم در حدمرگ ۱۲ شب کیسه اب پاره شد بچه اینطوری افتاد رو تخت بیمارستان، تخت سقط&nbs ...

میفهمم عزیزم خیلی لحطه های سختی بوده برات    الهی خود خدا بهترین راه و جلو پات بزاره

😔😔😔کاش'شرایط داشتی میتونستی این بچه رو نگه داری شاید دخترتو خدا بهت برگردونده

من الان دیگه نزدیک ۴۰ سال دارم واقعا هیچ امیدی به هیچی ندارم

ولی هنوزم براش گریه میکنم نتونستم کنار بیام

الانم درگیر این قضیه شدم

کلافه ام

تا فردا شب من چطور تصمیم بگیزم

هیچکس رو ندارم دستمو بگیره

خودم و شوهرم

شهر غریب

2706