2733
2739
عنوان

کیا متاهلن یا تو رابطه ؟؟؟سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1205 بازدید | 61 پست
راضی از زندگیت و همسرش!!!؟متوجه نشدم 🥴

همسرم.....لعنتی این کیبورد سامسونگ 

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه برگردم عقب اره ازدواج میکنم تو زندگی مشکلات زیاده بالا و پایین زیاد داره دعوا و ناراحتی و قهر پیش میاد مهم اینه که هر دو طرف این قدرت رو داشته باشن که بتونن مشکلات رو مدیریت کنن و کار به جاهای باریک نرسه هرکسی نقطه ضعف هایی داره و تو زندگی باید گذشت کرد بعد هم به نظر من ( البته این فقط نظر منه ) بالاخره شوهرمون هم ادمه ممکنه گاهی به قول تو تو جمع حواسش پرت شخص خاصی بشه خوب مسلما ناراحت میشم ولی واکنش تند نشون دادن و یه جورایی گیر دادن باعث میشه ازت زده بشه و ازت دوری کنه و همین دوری میتونه به خیانت و اینا هم منجر بشه 

خدا آن حس زیباییست که در تاریکی صحرا زمانی که هراس مرگ آرامشت را میدزدد یکی آهسته میگوید   (کنارت هستم ) ودل آرام میگیرد .ای خدای بزرگ هوای ما بنده های کوچیکت رو داشته باش .هرگز نترسید، کافی است به آینده‌ای ناشناخته، همراه با خدایی شناخته شده اعتماد کنید.
2731
خب ینی چییی  وارد زندگی کسی شدی منظور!!

نه عزیزم....خودم وشوهرم رو میگم .......

انسان متمدن آن کسی است که درتنهایی، احساس تنهایی نکندمردم همه چیز به ما نمی دهند که ماخودمان از به دست اوردنش عاجز باشیم 
🥴🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ب خدا از تعجب داشتم شاخ درمیاوردم اخه دوبارم تکرار کردی 🤣🤣🤣🤣🤣

عصابم رو خراب کرده این کیبورد 

2738

من راضیم 

تنها مشکلم اینه از همسرم دوریم چند ماه یبار همو میبینیم😓البته از دورم رابطمون خیلی عاشقانست و وقتی میاد یک شب در میون یا دو شب در میون رابطه داریم

پشیمون نیستم صدبارم برگردیم عقب باز همو انتخاب میکنیم

به امید روزای خوب😍❤🧡💛💚💙💜

به هیچ کسی جز خودم توجه نداره ازاولم اینجوری بود من نفوذ کردم تو قلبش نمیتونه به کسی توجه کنه😁هزارباردیگه برگردم عقب انتخابش میکنم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

همه چی گل و بلبل نیست 😘😘😘 اما برگردم عقب بازم انتخابش میکنم دوستم داره و دوستش دارم جلوی من نه تا حالا نشده نیگاه کسی کنه کلا شکر خدا راضیم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2706