2737
2734

قلم 

نمیدونم کی نیاز داره اینو بشنوه ولی اگه فردا امتحان داری و هیچی بارت نیست پاشو درستو بخون، به کارای عقب افتادت برس، اگه کسی بهت حس ناکافی بودن میده نشیمنگاهش متزلزل باد چون تو به اندازه‌ی خودت خوب و کافی هستی، اگه کسی امروز بهت نگفته چقد خوشگل شدی من میگم “خیلی خوشگل شدی”، اگه اوضاع روحی، جسمی، مالی‌ت خوب نیست اشکال نداره درست میشه، اگه درگیر مشکل خاصی هستی و احساس ناراحتی میکنی یه بغل از راه دور برای تو، اگه اطرافیانت دائما با دیگران مقایسه‌ت میکنن بهشون گوش نکن چون تو قرار نیست مثل بقیه باشی و همین که خودتی کافیهمن همون قهوه تلختم، چای سردتم، غروب جمعه‌تم، کلاس دینی‌تم، گره‌ی هندزفریتم، استوری واتساپتم، درصد منفی تستای درسیتم، غروب سیزده به دردتم، سردردتم، میس‌کال ناشناستم، پنج درصد آخر شارژ گوشیتم، عجله وسط ترافیکتم، صبح شنبه‌تم، سرعت پایین اینترنتتم، صدای بغض‌دارتم، تَرَکای روی قلبتم، خورشت کرفستم،موجودی آخر ماه حسابتم، استرس هفته‌ی قبل از کنکورتم، دروغ شنیدن از رفیقتم، خراش روی انگشتت با کاغذ کتاب مورد علاقتم، هفت سین بی سبزه‌تم، حیاط خالی مدرسه بعد از دیر رسیدن سر صبحگاهتم، خواب بد نیم‌روزیتم. من همه‌ی اون چیزایی ‌ام که هیچوقت قرار نیست دوستشون داشته باشی  _غُصه‌چیزیو‌نخورید‌توزندگی هنوز الله کریمه _💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلمچی از لحاظ جامعه اماری بهتره گاج از لحاظ تیپ سوالا

شوهرم معلم شیمی هست نظرش اینه

من معلم عربی ام بنظرم عمومیاش تفاوت چندانی ندادن ولی بازم گاج یخورده سطح سوالاش بهتره

2728

به نظرم اگر آزمون میری برو قلم چی

کلاس و اینا هیچکدوم

من تازه آزمونم نرفتم کلاسم نرفتم کتاب تستاشونم نزدم رتبه خوبی آوردم و دانشگاه دولتی شهر خودمون قبول شدم

فقط تست کنکورهای سال پیشو از کافی نت میگرفتم میزدم..

همین....

خوشحالم که شدی آرامشم❤💍

مدیریت

کلا زیاد نمیخوندم قلق گیری کرده بودم

قلق عربی اومده بود دستم

ریاضی زدم اصولا تو انسانی کسی ریاضی نمیزنه

و نمونه سوالات کنکور چهارسال قبلو از کافی نت گرفتم

همه ی سوالات هم از همون صفحه ها اومده بود

سال ۹۷ کنکور دادم

همه همکلاسی هام مینالیدن و خوب نداده بودن

ولی من راضی بودم از امتحانم

تو مدرسمونم کلا ۴_۵نفر اون سال قبول شدن اگر در جریان باشی سال ۹۷ فوق العاده کنکور سختی بود

ولی من تونستم

الانم امتحانات دانشگاه داره شروع میشه

استادا پوست میکنن

خوشحالم که شدی آرامشم❤💍
2738
اگه سال اخری برو قلمچی

من امسال میرم یازدهم

رفتم کانون گفت هزینه ثبت نام با کتاب میشه 1300میلیون

الان نمیدونم برم گاج یا کانون احتمال قبولیم با کدوم ازمون بیشتره

منطقه سومم هستم و واسه خوانواده مم سخته زیاد واسم خرج کنن تو روستا زندگی میکنم

مدیریت کلا زیاد نمیخوندم قلق گیری کرده بودم قلق عربی اومده بود دستم ریاضی زدم اصولا تو انسانی کسی ...

من امسال کنکور دارم به نظرت تو زمان باقی مونده وقت بذارم مرور کنم یاآزمون بزنم؟

2706