2737
2739

می خوام ببینم چه تفاوتی با کتابای میلان کوندار و کاترین پاندرا و حرفای اوشو داره اگه تکرار اوناست کتابشو نگیرم - مقدمه خیلی حالت وسوسه انگیز و تبلغی داره که این کتاب برای تمام عمرتون کافیه و این حرفا می خوام ببینم اگه تکرار حرفای بقیه رو می گه نگیرم کتابشو اگه از موضوعش چیزی می دونید بهم بگید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب خوبی هست .ارزش وقت گذاشتن داره

چ راهنمایی کاملی !! 😆

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه
2728

[QUOTE=199278070]چ راهنمایی 

دوست عزیز دلیل نمیشه هر کتابی که شما خوندید بقیه هم خونده باشند هرکسی بر اساس علاقه مطالعه میکنه من چون این کتاب رو خونده بودم گفتم خوبه و دلیلی برای تمسخر شما نمی بینم. 

ترک قشقایی 
[QUOTE=199278070]چ راهنمایی  دوست عزیز دلیل نمیشه هر کتابی که شما خوندید بقیه هم خونده باشند ه ...

دوست گرامی اگر از حرف بنده اینطور برداشت کردید ک مسخره کردم من معذرت میخوام این صرفا یک شوخی بود چون ایشون موضوع  رو پرسیده بود وگرنه درباره خوب بودن این کتاب ک شکی نیست

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

سلام.بنظر من نویسنده ی این کتاب مثل توریستی هست که جاهای زیادی رو دیده و زیاد می‌دونه اما وقتی میخواد تعریف کنه که چیا دیده و سفرش چطور بوده هول میشه و همه چی رو تند تند و در هم بر هم تعریف می‌کنه ،طوری که از شنیدن حرفاش خسته میشی و دیگه نمیخوای بشنوی . می‌دونه ، اما نمیدونه چطور بیان کنه . کافیه یک صفحه بخونید ... منظورم رو میفهمید . خیلی مطالب پراکنده و بی نظم هست و گاهی هم مطالب کاملا در تضاد با هم هستن . من واقعا این اثر رو نمی‌پسندم

2740