2733
2734
عنوان

پدرشوهرم به شوهرم گفته...به فلانی بگو وقتی میاد خونمون ظرف نشوره.

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 62 پست
علتش فقط وسواسشه گلم. سعی کنید کمتر برید خونشون و دست به چیزی نزنید

هنه فامیلشون رو دعوت میکنن اونجا

ما سال به سال میریم

خودشم همش اینجاست

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا؟؟؟ خسارت میزنی؟؟ کثیف میشوری؟؟ اخم و تخم میکنی؟؟ با بی میلی و غرغر میشوری؟؟ وسواس داره مادرشو ...

واسه همین سولا اینجا تاپیک زدم

گیج شدم خودم

یکم بهم برخورده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
خیلی مهمه به چه دلیل گفته اینکه ظرف شستنت رو قبول نداره و به دلش نمیشینه، یا نمیخواد بعد مدتها که م ...

خب اگه نیتش اینه ک بهش زحمت نده 

تو همون جمع بگه خیلی شیکتره 

احترامش سرجاشِ

تا اینجوری بخواد کل خانواده بسیج بشن تا ب طرف غیر مستقیم چیزی و بگن

2731
حالا ناراحتی که چرا ظرف نمیشوری؟جلل الخالق

دو نفری میریم اونحا. شام بخورم برم کنار؟

پس برای همین عروس ما هم وقتی میاد خونه مامانم اینا اصلا ظرف نمی شوره فقط چند تا دو نه پشقاب رو از سر سفره برمیداره می زاره روی ظرفشویی بعد میره روی مبل میشینه. ظرف ها را یا من میشورم یا مامانم . عروس ما هم اصلا به روی خودش نمی یاره . البته ماه هم هیچی نمی گیم.  عروس است دیگر

باز باران بارید خیس شد خاطره ها / مرحبا بر دل ابری هوا هر کجا هستی باش آسمانت آبی / و تمام دلت از غصه ی دنیا خالی . . . تقدیم به همسر مهربانم
2740
خب چرا؟؟؟ خسارت میزنی؟؟ کثیف میشوری؟؟ اخم و تخم میکنی؟؟ با بی میلی و غرغر میشوری؟؟ وسواس داره مادرشو ...

واقعا میشینید یه جمله ظرف نشورو انقد تحلیل میکنید😐؟بیخیال

خداجون شکرت...💞
خب اگه نیتش اینه ک بهش زحمت نده  تو همون جمع بگه خیلی شیکتره  احترامش سرجاشِ تا اینجوری ...

شاید مادرشوهرش بعنوان درد و دل پیش شوهرش چیزی گفته، مثلا من به شوهرم بگم فلانی میاد دوست ندارم ظرف بشوره. خیلی طبیعیه همچین حرفی بین زن و شوهر. شوهرش هم میخواسته دل زنشو به دست بیاره هم به عروسش نگه، به پسرش گفته! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
اره خب خیلی چیزا ممکنه از توش دربیاد 

دقیقا چون هزارتا چیز از یه همچین جمله ساده ای میتونه در بیاد بنظرم تهش به کینه ختم میشه.من که خودم همیشه بیخیال خیلی حرفا و رفتارا میشم عوضش اعصابم راحته

خداجون شکرت...💞
شاید مادرشوهرش بعنوان درد و دل پیش شوهرش چیزی گفته، مثلا من به شوهرم بگم فلانی میاد دوست ندارم ظرف ب ...

حرفت درست درد و دل اشکالی نداره 

ولی اینکه پدرشوهر بیاد این وسط حرفی و بگه وادامه داستان ..

یکم دور از ذهنِ

توام ب شوهرت بگو ک ب پدرشوهرت بگه ک اونم ب مادرشوهرت بگه  ممنون از پیشنهاد شگفت انگیزتون  ...

😂😂😂😂😂

2706