2737
2739
عنوان

دلبری کردن ی خانم برا شوهرم

744 بازدید | 24 پست

رفته بودیم بازار ماهی فروشا صندق دارش ی دختر چاق بود از اونایی ک لباس تنگ میپوشن ک رونمایی کنه 

رفتیم حساب کنیم ۱۰ دقیقه گفت دستگاه خاموشه هی نگا ب شوهرم میکرد میخندید شوخی های بد میکرد 

مثلا میگفت اقایون اینجورین اقایون ههه هرجا میرن همش کارت تو دستشونه گنادارن خخخه 

انقد شوخی میکرد مقنشو میکشید اونور کبیشتر بدنش معلوم بشه خیلی اعصابم خراب شد 

ولی خونسرد بودم 

شوهرم نگاش نمیکرد چشاشم پایین بود ولی از دیروز تا الان این همش تو فکرمه 

ک چطور ی دختر انقد بد باشه بدنشو برا اقایون رونمایی کنه یا شوخیای بخنده وقتی زنشونم باهاشون هست اصلا بمن نگا نمیکرد  😑😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حالا این چیه شوهرم رفته تنهایی عروسی خواهر شوهرم..بعد از عروسی فیلم گرفته یه دختری چنان با لباس گیپور نامناسب دست میکشه به موهاش بابا کرمو میرقصه.اونجا کلی آدم وسط می قصن اینم همش میاد جلو دوربین شوهرم قشنگ مشخصه داره دلبری میکنه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2738

اونجور ادما کلا مدلشون همینه معمولا،باهمه همینن،میفهمم ادم یه حس بدی میگیره ولی سعی کن بیخیال باشی چون شوهرتم که محل نمیذاشته

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
حالا این چیه شوهرم رفته تنهایی عروسی خواهر شوهرم..بعد از عروسی فیلم گرفته یه دختری چنان با لباس گیپو ...

نمیدونمبعضیا چرا اینجورین مردم بزور زندگی میچرخونن 

ی طرف 

خانواد شوهر مشکلاتش 

خود ادم انقد مشکلات داره 

بعد خیلی قشنگ نمیدونم بعضی خانما چرا اینجوری میکنن

2706