2737
2739

یه خانم خیلی بی خودو بی جهت امده به من توهین کرده چرا رسیدگی نمیکنن @نی_نی_یار_شب      و   @نی_نی_یار_5     و @نی_نی_یار_3    

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔
دکتر ملیحه؟قطع دسترسی شد

دکترملیحه کیه گلم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2740
بشین تا رسیدگی کنن  منم یکبار همچین موردی پیش اومد کسی رسیدگی نکرد

واقعاپس اینجورنمیشه که ماباید خودمون دست بکاربشیم کاربربی ادب روگزارش بزنیم.