2737
2734
عنوان

شوهرم مرغ عشقمونو کشت😔

1292 بازدید | 121 پست

دو تا مرغ عشق داشتیم.

شوهرم شب کار بود.یعنی ۶ بعداز ظهر رفت سر کار و ۶ صبح روز بعدش اومد خونه رفت سراغ پرنده ها. مرغ عشقه گازش گرفت اونم محکم زدش ب دیوار و مرد . ۴.۵ روز پیشم اینکارو کرد ولی پرندهه نمرد. و من خواب بودم نمیدونستم وقتی بیدار شدم بهم میگفت و خیلی عذاب وجدان داشت و اذیت بود. 

خیلی عصبیه خیلییی نمیدونم باید چیکار کنم واقعا نمیتونم تحمل کنم 

خیلی مهربونه ولی دست خودش نیست انگار تا یه بحث کوچیکم بینمون پیش میاد خیلی محکم خودشو میزنه یا گلدونی لیوانی میشکونه تو سر خودش و خیلی مشکلات دیگه. مشاوره هم نمیاد میگه پول اضافه ندارم جای این چیزا ی

بدم یا بهونه میاره ک خودم این چیزا رو میدونم یا میگه مشاوره مرد بود خوشم نمیاد....

نمیدونم باید چیکار کنم خودمم تحت فشارم بخاطر غریبی و دوری از خونواده و حس افسردگیم از رفتاراش ولی هرکاری بتونم میکنم ک از این وضع نجات پیدا کنم ...خیلی اذیتم بگید چیکار کنم

يا حسين كنار اين جاانور چطوري زندگي ميكني!!

حيوون زبون بسته رو كوبيده به ديوار!!!😟😟😟😟😟😟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واااااااااای چقدر بی رحم چقدر اخه چقدررررررر الهی بمیرم براش 

💠فرخاازتودلم ساخته بایادهنوز.                                                       🔹خبرازکوی تومیاوردبادهنوز                 💠درجوانی همه بایادتودلخوش بودم.                                               🔹پیرم وازتوهمان ساخته بایادهنوز           🍃🌺یامهدی 🌺🍃.                                                                                                  ستاره‌ شب تاری سابقم🥺💔

تنها کاری که ازت برمیاد اینه ک بچه دار نشی با این اوصاف

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738

شده تاحالاخودتوبزنه؟

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

😐😐😐😐😐😐😐😐

تا امروز میگفتیم بیجاره و طفلک بچه ها وسط دعواهای ننه باباها 

از الان به ببعد حیوونای زبون بسته هم اضافه شدن!!!!

استارتر انشالله بچه مچه نداری که؟!!!۰

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706