2733
2734
عنوان

ضایع ترین کادو تولدی که گرفتین چی بوده😑😂😂😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 7048 بازدید | 152 پست
😂😂😂 تازه عکساشم هست

منم خانواده ی بابام آوردن😒😒😒

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای زن داداشم تو اولین سال ازدواجش تولد گرفتم براش سکه دادم  بعد چند ماه برای تولدم یه دست اس ...

هنوز که هنوزه داری اذیت میشی 

وای خیلی زن داداش بی فرهنگی داری به خدا حداقل نیم میگرفت یکربع

من بودم کادو رو پس میدادم می گفتم لازم‌ندارم

۱۱ سالم بود تولد گرفتم دوستام رو دعوت کردم..

یکیشون یه چیز کاملا مسخره آورده بود 

یه گل رز مصنوعی خیلی ضایع بود که دو طرفش شیشه داشت و روی شیشه خز ترین طرح ممکن بود کاربرد شیشه ام این بود که از دو کیلومتری دست رو زخم می کرد😂😂😂 ارتفاع کل اون اثر هنری ۱۰ سانت می شد

اون لحظه من و گله اینجوری به هم زل زده بودیم فقط 😐

هیچی آقا ب محض اینکه مهمونارفتن مامانم انداختش سطل آشغال😂😂

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙
2728
2738
اره  یادم نمیره 🤪 کلا برای گرفتن توقعش بالاست  ولی برای جبران،هییییییییچ

اصلا به خدا اگه جات بودن نگه می داشتم به یه مناسبتی کادو میکردی پس می دادی یا حداقل یکی در همون حد براش میگرفتی

چقدر دلم برای دوستت سوخت البته ببخشید

چرا

وضع مالیشون بد هم نیست اتفاقا

همون موقع ها برای دوستای اینم چیزای خیلی خوبی کادو آورده بود

کلا قصدش بی احترامی بود 

البته نی نی بودیم خب

"بیا ره توشه برداریم...کجا؟ هر جا که اینجا نیست..!" {کاربر جدید نیستم، خودم خواستم کاربری قبلیم بترکه.} My life's moon light🌍🌙

عشق ترین  هدیه رو از خواهر کوچولوم گرفتم پنج سالش بود روز تولدم دید همه کادو دادن بهم ناراحت بود که چیزی نداره یه نقاشی با هزارتومن پول بهم داد خیلی خوشحالم کرد کلی بغلش کردم

برای کسی که می فهمد هیچ توضیحی لازم نیست..! و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است..آنانکه می فهمند عذاب می کشند آنانکه نمی فهمند عذاب می دهند ! ـــ🗞دکتر شریعتی📨ـــ
2706