2733
2739

برای برآورده شدن آرزوی قلبیت صلوات فرستادم ❤️

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

انشاالله حاجت روا شی به حق علی و اولاد علی،لطفا امضامو بخونید و برای حاجت روا شدنم از ته دلتون دعا کنید 😭😭😭😭😭😭😭،خیلی به دعاتون محتاجم

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چشمت بی بلا گلم،خیر دو عالم نصیب دل مهربونت شه انشالله 🥺🙏😭

۱۴ صلوات نذر ترجس خاتون کردم واست انشالله که حاجت بگیری فقط امیدتو از دست نده و بدون خدا بهترینا رو برات رقم می زنه

دعا تو این زملنا بر آورده می شه انشاءالله 

هنگام نزول باران

- هنگام ظهر

- بعد از ادای فریضه

- قنوت نماز وتر

- وقت سحر

- پس از مغرب

- زمان قرائت قرآن

- هنگام اذان

- زمان شکستن دل

- شب قدر

- روز عرفه

- میلاد و شهادت ائمه اطهار

- و همچنین دعای بیمار در حق عیادت کننده

۱۴ صلوات نذر ترجس خاتون کردم واست انشالله که حاجت بگیری فقط امیدتو از دست نده و بدون خدا بهترینا رو ...

قربون دل پاک و مهربونت بشم ،عزیز دلمی دستت درد نکنه ،شب وروزمون فقط شده اه و گریه ،فقط زنده ایم،اجی خیلی دعام کن حاجت روا شم 😭😭😭😭😭😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

امام صادق (علیه السلام) فرمود: همیشه مؤمن در خیر و آسایش است تا هنگامى که عجله نکند. در غیر این صورت ناامید مى شود و دعا را ترک مى کند. به درستى که بنده هنگامى که دعا مى کند خداوند متعال در صدد برآورده ساختن حاجت اوست تا زمانى که او عجله نکند.

قربون دل پاک و مهربونت بشم ،عزیز دلمی دستت درد نکنه ،شب وروزمون فقط شده اه و گریه ،فقط زنده ایم،اجی ...

میشه بگی اگر دوست داشتی عزیزم من که از خدا برات خیر خواستم 

۞لَا تَيْأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ ۖ إِنَّهُ لَا يَيْأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلَّا الْقَوْمُ الْكَافِرُون💚َ♥️

✔️از رحمت‏ خدا نوميد مباشيد زيرا جز گروه كافران كسى از رحمت‏ خدا نوميد نمى ‏شود ✨🌺

✨یاس و ناامیدی یکی از

بدترین دام های شیطانه که

گاهی اوقات انسان بهش

دچار میشه و خداوند مرتبا

در کتاب قران از ما خواسته

ک از رحمتش ناامید نشیم و

به این دام شیطان گرفتار نشیم 💚💜

✔️از امروز به بعد امید رو

به جای یاس در دفتر ذهنت

هک کن و با تغییر نگاه از شر

دام شیطان لعین خلاص شو

و هدیه ی خداوند را پذیرا باش❣🌸