2733
2734
عنوان

دیگه بریدم

549 بازدید | 13 پست

سلام دوستان اولین باره تایپیک میزنم راهنمایی می خوام پنج ساله ازدواج کردم از روز اول دعوا داشتیم با شوهرم اول بددهنی بود چند باری کتک هم زده مشکل اینجاست کوچک ترین بحث و می‌ره به خانواده ش میگه می بینم زنگ زدن که چرا این حرف و گفتی دیگه خسته شدم امروز سر اینکه کارت بانکی مو ندادم بهش رفته محل کار آبرو مو برده داد زده که نمی‌ذارم بیاد سر کار خانواده ش هم پررو شدن به من میگن مواظب حرف زدنت باش تقصیر تو هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب ادمیه....شوهری ک بد دهنه و دست بزن هم داره و از اون بدتر تابع حرف خونوادشخ و میره همه چیو میگه....فقط بگم خدا بهت صبر بده

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 
2731

فردا میرم دادخواست میدم قبلا باز خانواده ش با ادب تر بودن ههر چی از دهنش ش درآمد بارم کردن دیدم از محل کارم زنگ زدن که شوهرت اومده من اونجا ابرو دارم 

2738

دلم خیلی پره تو این زندگی پا به پاس کار کردم جون کندم به جای تشکر ازم ایراد می گیره جلو خانواده ش تحقیر می کنه مثال یه بحث علمی باشه نظر بدم تحقیر می کنه بی ارزش جلوه میده آرایش می کنم میگه بلد نیستی نمی کنم میگه آرایش نمی کنی

از بس ایراد گرفته خانواده ش هم به خودشون حق میدم ازم ایراد بگیرن برادراش زن شوند رو میذارن رو سرشون میرم سرکار میام می بینم لیوان چایی شم آب نکشیده