2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تآره زایمان کردم نزدیک دو ماهه پریود هم نشدم فکر هم نکنم حالا حالاها بشم میترسم باردار بشم دکترم گفت ...

فک کنم باید آزمایش بارداری بدی تا برات بذارن

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
روز‌پنجم‌ قائدگی بذارید ک‌نه درد داشته باشه نه خونریزی داشته باشید ک‌حجالت بکشید

مگه خونریزی داره ،خجالت که نمیکشم از ناخواسته باردار شدن باز بهتره ،تو فکرم اینه شیاف دیکلوفناک بزارم از درد زایمان که بیشتر نیست با شیاف کنترلش میکنن

تآره زایمان کردم نزدیک دو ماهه پریود هم نشدم فکر هم نکنم حالا حالاها بشم میترسم باردار بشم دکترم گفت ...

منم حدود روز۴۴ زایمانم بود گذاشتم و پاک هم شده بودم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2740
مگه خونریزی داره ،خجالت که نمیکشم از ناخواسته باردار شدن باز بهتره ،تو فکرم اینه شیاف دیکلوفناک بزار ...

عزیزم انقدر درد نداره که نگران نباش

خودت رو شل کن و سفت نکن زود تموم میشه

من ۲۴ اسفند گذاشتم دقیقا سه ماهه 

نه بابا دردش کجا بود؟اون لحظه حس نمی کنی اما بعدش یه چیزی تو مایه های دل درد پریودی میاد سراغت که با یه مسکن حله، منم دوماه بعد از زایمان گذاشتم فقط باید تست بارداری بدی وگرنه مشکلی نیست

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
عزیزم انقدر درد نداره که نگران نباش خودت رو شل کن و سفت نکن زود تموم میشه من ۲۴ اسفند گذاشتم دقیقا ...

خوب خداروشکر منم یه بار گذاشتم اما تو پریودی بود گفتم شاید اینبار درد بیاد زیاد 

خوب خداروشکر منم یه بار گذاشتم اما تو پریودی بود گفتم شاید اینبار درد بیاد زیاد 

من اولین بارم بود گذاشتم

عزیزم شما اون سری گذاشتی برای باردار شدن قبلش برداشتین؟

یا یهویی باوجود ایودی باردار شدین؟

مگه خونریزی داره ،خجالت که نمیکشم از ناخواسته باردار شدن باز بهتره ،تو فکرم اینه شیاف دیکلوفناک بزار ...

منظورم خونریزی پریودیه 

میگم هم تو روز پنجم درد نداری جون رحم بازه هم خوریزی پریودی شده لکه بینی و جلو دکتر دیگه بخاطر خونریزی مشکل پیدا نمیکنی