2733
2739

مامانم میره سرکار 

من ی بچم. بابامم سرکار نمیره و جدای ازون هم زندگی میکنیم چون خیلی بی مسیولیت بود دیگ نزدیکه مامانم ازش طلاقشم بگیره چیزی نمونده 

ده سالی میشه ندیدمش اصن 

اصلا هم خرج مارو ب عهده نگرفت همه خرجم با مامانم بود 

مامانم انقدر رفته سرکار ک دیگ همه بدنش داغون شده

میگه همه بدنم درد میکنه هم کمرم هم پاهام 

وقتی اینجوری میبینمش ب جنون میرسم از عصبانیت و غصه و ناراحتی😭😭 

میگه دیگ نمیتونم ادامه بدم و برم سرکار  

دلم براش کباب میشه 

از طرفی منم کنکور دارم و بعد کنکورم ک تا ی چند سال باز بی درامدم 

موندم مامانم میخواد چیکار کنه با هزینه هامون میخوایم چیکار کنیممم 

اون بابای بیشعورمم ک عین خیالش نیست من دارم چیکار میکنم افتاده گوشه خونه فقط مواد میکشه و فوقش در سال یه گندمی ذرتی چیزی میکاره با همون خرج خودشو فقط میده 

بدبختیممم خیلی اوضامون خرابه امشب مامانمو ک دیدم هزاررر بار این زندگیو لعنت کردم 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کاری انجام بده که بشه در این دوران وقت گذاشت......پاره وقت....کار اینترنتی.....و......خیلی چیزها......کمک خرج مادرت باش.....با غصه خوردن که درست نمیشه.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2740
درس بخون تا موفق شی.ی کار پاره وقتم برو

میخونم ولی هنوز ب رشته ای ک میخوام نرسیدم اینم جور نمیشه دیگ😭😭 

میترسم کار پیدا نکنم بعدم من مگه چقدر میتونم دربیارم ک هم خرج خودمو تحصیلم بشه هم مامانم 

حالا این هیچی 

کلا مامانمو ک اینجور میبینم خیلی داغون میشم 

فک کن با این وضع و اوضاعش من میخوام ی سال دیگم باز کنکور بدم انقدرم بدش میاد من هی پشت کنکور باشم ولی من امسالم باز نمیتونم دربیام 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              

اگه امسال کنکوری هستی که ۱۵ روز دیگه کنکوره سعی کن فرهنگیان قبول شی که تو دوران دانشجوییت حقوق داشتع باشی اگه نشد هر رشته ای که رفتی به نظرم یکی از زیر شاخه های ارایشگری رو یاد بگیر مثلا میکاپ رو و به عنوان یه میکاپ کار کار کن درامدشم عالیه

میخونم ولی هنوز ب رشته ای ک میخوام نرسیدم اینم جور نمیشه دیگ😭😭  میترسم کار پیدا نکنم بعدم من ...

چن ساله پشت کنکوری؟بهتره ی انتخاب رشته عاقلانه کنی ک درامدش خوب باشه برو تربیت معلم حقوقم داره از دوران دانشجویی

کاری انجام بده که بشه در این دوران وقت گذاشت......پاره وقت....کار اینترنتی.....و......خیلی چیزها.... ...

اینها همه بعد کنکورم میشه رفت 

اخه الان خیلی سرم شلوغه 

الان فقط محکومم ب تحمل کردن که خیلیییی سخته 

فقط میتونم درس بخونم ک هرچیم سعی میکنم باز اون چیزی ک میخوام قبول نمیشم ی سال برنامم بد جلو میره ی سال تسلطم ب درسا خوب نیست همینجور شکست میخورم تو کنکورم

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
نمیشه کاردرمنزل بگیری هم کمک خرج مامانت بشی هم درس بخونی؟

خیلی دلم میخواد ولی الانم وقتشو ندارم کنکورم خیلی سرمو شلوغ کرده 

فقط نشستم نگاه این وضع میکنمو حرص میخورمو میخونم 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
2706