2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
دو هفته بیشتره البته بیرون میبرم مای بی بی میکنمش ولی توی خونه کلا بازه البته یه هفتس شبا دیگه تا ...

پسر من تو این یکهفته کهباز گذاشتمش اصلا شبا جیش نکرد کلا موقع خواب جیش نمیکنه ولی یک هفته تلاش کردم نگفت که نگفت تا غافل شدم جیش کرد شماره 2کردتو شورتش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
اره خیلس وقته دقیقا ۴ روز بعد تولد گرفتمش خدایی اذیت نکرد ولی سر این موضوع اذیت میکنه

من هنوز از شیر نگرفتم قرار بود فردا بگیرم ک گفتم امروز امتحان کنم ببینم چی میشه سر یکساعت بردمش رو قصری حالا تا ببینم خودش بعد ی هفته میگه یا ن ...اگه گفت حتما خبرت میکنم تو این تایپک....ولی عجله نکن خودت ببرش ک نریزه رو فرش ....ی دوره طولانی از پوشک گرفتن هر بچه ای هم متفاوته 

پسر من تو این یکهفته کهباز گذاشتمش اصلا شبا جیش نکرد کلا موقع خواب جیش نمیکنه ولی یک هفته تلاش کردم ...

دختر من شب تا صبح مای بی بیش خیس خیس میشد ولی الان یه هفتس که دیگه شبا جیش نمیکنه

منتها روزا نمیگه

کلافه شدم دیگه

بهترین روش اینه که یدونه توالت فرنگی کوچیک براش بگیری بزاری یه گوشه خونه من دخترمو اینطوری از پوشک گ ...

من همینکار کردم عزیزم فقط میخواستم بدونم کی خودشون ب زبون میارن ک جیش دارن

2706