2733
2734
عنوان

نیلوفر بهبودی چه شانسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3651 بازدید | 126 پست
خیلی خیلی دختر ارومیه من سال ۹۴ شد مدل مزونم الانم اتفاقی ی تاپیکی دیدم درموردش زدن که بارداره خی ...

اگه شناسنامه شو دیدی بگو‌متولده چنده؟

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا

اون دنیاشو میخواد چیکار کنه😉😊

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیالت راحت اتفاقا شوهراشونم چشم پاک و خوب هستن😬اینا از همههههه چی شانس دارن

خیر ببینن

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
خو گیر یکی مث خودش افتاد دیگ

پروفایلت چه خوشگله

چـقدر سخت است همرنگ جـماعت شدن وقتی جـماعت خودش هزار رنـگ است...🤌🏻😉                                           # بمانی برای دلـم تا بـه همیــشه🌙♥️

چرا الان اسم میاری؟؟؟؟؟؟؟ 

نیلوفر مالی خودش کم نداره نیازی به پول شوهرش نداره  ... پولداریو به یه بنز سی ال اس میبینی؟🤦🏻‍♀️یا پارتی🤦🏻‍♀️

هر کسی یه گذشته ای داشته نیلوفرم داشته بسیار دختر مهربوووونیه 

شمام پاک باشی یا نباشی به زندگی خودت اسیب زدی نه بقیه 

(نیلوفر دوستمه )

2740

نمیشناسمش 

ولی یک پول ملاک اصلی نیست  ممکنه خیانت بشه دروغ یا... ک با پول جبران نمیشه

و شهرت وااقعا ارامشو ب هم میزنه

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
خیلی خیلی دختر ارومیه من سال ۹۴ شد مدل مزونم الانم اتفاقی ی تاپیکی دیدم درموردش زدن که بارداره خی ...

از نزدیکم همونقدر خوشگله؟؟؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
شوهرش خیلی اوکیه اونم دوست دختر داشته ولی زندگی الان خود نیلوفر و ببین برو تو صفحه ش  ...

ایشالا خوشبخت ش

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
پروفایلت چه خوشگله

ار خعلی

2706