2737
2739

من معتقدم هروقت از درون شاد و خوشبخت باشی هیچ حس و علاقه ای به نشون دادن اون حس و لحظات به دیگران نداری... اما هرچقدر حس توخالی بودن و کمبود داشته باشی با نمایش و جلب توجه دیگران میخوای این کمبودهارو فراموش کنی... تجربه ای هست که خودم بهش رسیدم...

فکر نکنم ۷۴ای باشه من ۱۷-۱۸ساله بودم این کلی عکس داشت که معلوم بود سنش بالای ۲۴-۵ هست زیاد خالی می ...

میگم که من سال ۹۴باهاش کار کردم از نزدیک دیدمش اصلا اینطور نبست

متولد ۷۴ هم هست عزیزم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا یه زمانی هنجار شکنی کردن عکس باز میذاشتن که مردم جلو باباشونم تاب نمیپوشیدن بخاطر اونه چشم جامع ...

از هنجارشکنی گذشته بود عکس با شورت و سوتین میذاشت اونموقع عکسای لخت پخش میکرد شارژ ایرانسل میگرفت

خدایا شکرت ❤😍
2731

فامیلامون اطرافیانم فکر میکنند من خیلی خوشبختم ولی واقعیتو فقط خدا میدونه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
میگم که من سال ۹۴باهاش کار کردم از نزدیک دیدمش اصلا اینطور نبست متولد ۷۴ هم هست عزیزم

چی بگم

حتما شما بیشتر میشناسید

من ۷سال پیش که عقدم بود،مدل آرایشگرم بود ،عکس و فیلمش به ۱۹نمیخورد 

شاید سن بالا به نظر میاد

فکر نکنم ۷۴ای باشه من ۱۷-۱۸ساله بودم این کلی عکس داشت که معلوم بود سنش بالای ۲۴-۵ هست زیاد خالی می ...

کلا پلنگها هیچ کدوم سنشون بالاتر از بیست و پنج شش نمیره بعضیهاشونو میبینی میخوره چهل سالش باشه بعد کیک تولد گذاشته ۲۴

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
2738
از هنجارشکنی گذشته بود عکس با شورت و سوتین میذاشت اونموقع عکسای لخت پخش میکرد شارژ ایرانسل میگرفت

اوه اوه اینا ننه باباشون چیزی بهشون نمیگن عکسهاشون با دوست پسرهای سابقشونم تو اینترنت پره

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

خیلیی شبیه خواهرمه.خواهر من بدون هیچ جراحی اینقدر نازه .تازه خوش هیکلم هست.اما نیلوفر کلی کار زیبایی کرده.اما خواهر من بخاطر چشم مردم نمیتونه پیشرفت کنه متاسفانه

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین
اوه اوه اینا ننه باباشون چیزی بهشون نمیگن عکسهاشون با دوست پسرهای سابقشونم تو اینترنت پره

من یادمه میگفتن زمانی که دوبی بوده،یکی از شیخا کلی پول به باباش داده و ماشین

حالا اگ ما بودیم هم میگفت بچه رو بنداز هم کلا کات میکرد باهامون😂 بعدشم ننه بابامون میفهمیدن رفتیم ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ننه بابا رو خوب اومدی،،،،،یه بار یه مزاحم تلفنی زنگ زد خونمون گوشی رو برداشتم یه پسر بود نمیدونم مامانم چطوری فهمید اومد هر چی فحش بود نثار من بدبخت کرد ،،پسره هم داشت از اونور خط میشنید ،،،،،آبرو واسم نموند 

2706