2733
2734
ارع من خیلیا رو دیدم قران یا اماما رو قرول ندارن یا میگن خدا نیس یا قبولش ندارن ولی رندگی خوبی ...

عزیزم اینطور نیست ...خدا خودش میگه اونایی که گناه میکنن و نشانه های منو تکذیب میکنن من بهشون همه چی میدم غرق در نعمتشون میکنم اون قدر بهشون میدم که بیشتر غرق این دنیا و تجملاتش بشن و بیشتر به گناهاشون اضافه بشن خدا میگه ولی افسوس به حالشون که همچین بنده هایی اون دنیا کسی به دادشون نمی‌رسه و این نعمت های دنیایی هم به دردشون نمیخوره اونجا ....من منظورم به قضاوت با خانم بهبودی نبود کلی برا شما گفتم دوست عزیز تا ابهامت برطرف بشه یا علی

من تو یه چنل تو تلگرام ک امار تمام این شاخ ها رو  و زندگیاشون رو با تملم جزئیات  میذاشت با ...

.یا خدا 😮😮😮😮😮

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیج شوهرشو دیدم حس میکنم آدم با دین وایمونیه آدم حسابیه 😐

مگ هر کی با دین باشه ادم حسابیه فقط!!!

و این چطوریه با دینه ک زمان دوستیشون مسافرت میرفتن دستاش پر تتوعه مشروبشو میخورع...این مومنه!!

2731
توهین نکنید

نی نی یارجان منوببخشید .ولی بندع که حرف بدی نزدم🥺

اون خانم که به بچه های سندروم داون داشت توهین میکرد بعداز چن بار بی ادبی شون بهشون اخطاردادید بعداین حرفو خیلیا میزنن ولی واقعا توهین به بچه های سندروم داون توهین نیس این حرفه من توهینه 😐؟

سپاسگزارم ازتون

ماهمه محکومیم به ازادی ...🚶‍♀️
2740