2737
2739
چقدر بدم اومد از حرف زدنت. توله رو سگ داره

ببخشیداینومیگم ولی خیلیاز  بچه هارودیدم وقتی بزرگ میشه ازسگه هاربدترن 

به سگ هارمحبت کنی جوابتوبامحبت میده به اونامحبت کنی جوابتو بابدترین شکل ممکن میدن 

ماهمه محکومیم به ازادی ...🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن بابا هرکس و تو قبر خودش میزارن ماها خودمون باید برا پوشش نماز روزه و هرچیز دیگه خودمون تصمیم ب ...

اره دقیقا.هیچ  یک از ما در جایگاهی نیست که دیگری رو قضاوت کنه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔
دخترای ساده که از ترس خانواده نمی تونن صداشون دربیاد رو ول می کنن و میگن سقط کن. ولی یکی که پولشو دا ...

نه ازاول فکر کنم قصدشون ازدواج بوده چون واقعا هم و دوسدارن

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731
اتفاقا راست گفته چون تو بیمارستان هم نوشتن متولد ۷۴  بخاطر عمل واینا قیافش شاید یکم بیشتر معلو ...

چطوری آخه من نوجوون بودم این همین سن بود آخه!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ااا مبارکش باشه اصلا ازش بیخبر بودم کلا یهو اران دیدم بعد چند ساا

به پیجش سر بزن 

الان خداروشکر خوشبخته 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
چرا هس  دردی نداره  نه فقط این خیلیا هستن نمیدونن اصلا غم چیه ؟؟؟!! مخصوصا خارجیااا با ...

شما چند سالته؟؟

خارج رفتی؟؟ از نزدیک دیدیشون؟

پس چرا توریست هاشون که میان ایران میگن چقدر شما شاد زندگی میکنید؟؟

یکم ناراحت شدم که اینجوری خودت رو نا امید کردی فقط همین. هرجور راحتی باش🌹

واقعا این دختره عملی و خز کجاش حسودی داره با ده تا پسر دوست بوده عکسهاشم تو بغل دوست پسرهاش تو اینترنت پره قبل عقد هم حامله شده شوهرشم که انگار دفتر نقاشی کل بدنش تاتوئه

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
2740
اتفاقا راست گفته چون تو بیمارستان هم نوشتن متولد ۷۴  بخاطر عمل واینا قیافش شاید یکم بیشتر معلو ...

چطوری آخه من نوجوون بودم این همین سن بود آخه!

این حدود سال ۹۰ هست

ایشون متولد هفتاد و چهار به نظر نمیاد!

به پیجش سر بزن  الان خداروشکر خوشبخته

اره امشب دیدم

خوشحال شدم

انفاقا به شوهرمم گفتم اونم خوشحال شد

واقعا رای ما مه خوب خوش اخلاق اروم

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چطوری آخه من نوجوون بودم این همین سن بود آخه! این حدود سال ۹۰ هست ایشون متولد هفتاد و ...

این نیلویه؟؟یاخدا چجوری صورتش گرد شده واییی؟؟

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

انقد این بلاگرا رو مخن

همشون از دمممم،از دممم لباشونو ژل زدن،ابروهاشونو نمی دونم چی کار کردن،گونه گذاشتن....یه شوهرم دارن که مدام می کننش تو چشم مردم.

نه تحصیلات دارن،نه شغل مفیدی دارن،خودشونم سلبریتی میدونن،

خب که چی🙄🙄🙄

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
الکی میگه قیافشم معلومه سی و خورده ایه خیلی وفتم هست تو مجازیه پس لابد اون موقع ۱۰ سالش بوده

من نوجوونی عاشق فیس بوک بودم و این همین سمی بود من متولد هفتادم!

این هفتاد و چهار!

2706