2733
2734
عنوان

جووونم به لبم رسیده کمککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 39 پست
س ..کستون‌ که زیاده چیشد یهویی😂

خب زیاده چون خودش میخواد و منم بهش میگم کنعرت لذت نمیبرم حرفات و کارات و فحشات یادم میاد نمیتونم باعات باشم سخته برام کم تر شده الان میریم جفتمون سرکاررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر قبلا اینطوری نبوده ، الان یه دلیلی داره

دلیلش اینه اومده شهر من میگه مادرمن ۲۰ سال کتک خورد و زجر کشید با پدر معتادم تو اهواز زندگی کرد یبارم نرفت تهران ... حالا مامانش تا چیزی بگه باباش سویچای ماشینو برمیداره ی ساک لباس آماده ام داره که بیاد تهران پیش مامانش دوتا بچه کوچیکم میندازه جلو باباش،...😐 میگه مادرم اونهمه سختی کشید و تحمل کرد توجرا توشهرخودت پیش خانوادت باشی من آدم حسابت گردم آوردمت اینجا

2728
اگر قبلا اینطوری نبوده ، الان یه دلیلی داره

از قبل بد دهن بود اما میومد معذرت خواهی میکرد ویگفت تو عصابانیت ی چیزی گفتم ببخشم حتی گریه ام کرده چن بارر

دوسشداری

دوسش داشتم الان انقد خاطرات بددد دارم تو ذهنم ازش که حسی ندارم بهش فقط فحش و کتکاری و حرفای زننده و قضاوت و مقابپیسه هاش تو ذهنمه که کل این ۱۱ماهم همین بودع 

پس خوب فکر کن اگ خانوادت پشتتن راهت سوا کن در کل ما در باظن زندگی شما نیستیم خانم خودتون باید سبک سنگین کنید اینجا کسی نمیتونه برای زنوگی شما نظر و یا کمکتون کنه

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ..این صبر که من میکنم افشردن جان است
2740