2726
عنوان

جووونم به لبم رسیده کمککککک

2094 بازدید | 39 پست

چ کنم خسته ام ۱۳زساعت از ۶ صب تا ۷ شب سرکار پای دستگاه پرس بودم دستام همه سوخته تاول زده دمای ۱۹۰ درجه اس کلی باد داغ خورده توصورتم ، اومدم خونه آشپزی کردم ... مامانم وآجی داداشم بی خبر ۱ ساعت و نیم اومدن پیشم ینی ۸ اومدن تا ۱۰ ، شوهرم اومد دیدشون سرد برخورد کرد رفت تو اتاق دروقفل کرد بعدشم زنگ زدن بابام اومد دنبالشون رفتن تا ۱۰ چون گفتم شوهرم بیاد زود میخوابیم فردا میریم جفتمون سرکار ... بعد از اینکع رفتن کلییی منو شوهرم فحش داد و کتک زد گردنم و سرم خیلی درد میکنه میگه خانواده تو ان باید تو بکشی جور شونو کلیییی توهین کرد و فحشای زشت داد به من و خانوادم آخرشم شامشو گذاشتم جلوش خورد، بازم تحقیرم کرد منم گفتم خستم حقوق و بیمه مو دارم میخوام ازت جدا شدم بدددهنی و بی منطق مگه تقصیرمن بوده اومدن منکه گفتم برن خونشون تا تو اومدی اگه مادر خواهر خودت بودن بازم اینجوری میکردی و میگفتی بهش گفتم فردا مرخصی مییرم میرم برای کارای طلاق نمیتونم تحمل کنم این حجم فشار کاری و اعصاب خوردی و بحث و دعوای الکی بیشتر از این نمیخوام تحقیر شم 😔💔 فردا برم اقدام به جدایی کنم ؟؟

ینی تو اون خونه زندگی حق نداری اینقد...

هوووف

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این همه تایم کاری

واسه ی خانم واقعا فرسایشیه

بدتر از اون اینک توی خونه هم آرامش نداشته باشی

خدا ب هممون کمک کنه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ایشون آیا واقعا انسان هستن؟؟؟؟؟؟😐

پناه برخدااااا

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
نه بچه نداریم 

خب خداروشکر حداقل بچه ندارید به بچه ها خیلی سخت می گذره اینجور وقتا

از خون جوانان وطن لاله دمیده  از ماتم سرو قدشان سرو خمیدهخفه خون گرفتیم چون خوب تفهیمیم  به نام خداوند رنگین کیان   
2706